moharam

لورفتن مکان عیاشی های برلوسکونی ! + عکس

لورفتن مکان عیاشی های برلوسکونی ! + عکس
مدت ها است که این نخست ویزیر سوژه تمامی رسانه ها بخاطر روابط نامشروع و … شده بود. او سیلویو برلوسکنی نخست وزیر سابق ایتالیا یکی از فاسدترین سیاستمداران غربی است که رسانه ها بارها دست به افشاگری درباره اقدامات غیراخلاقی او زده اند و البته او هر بار با هزینه کردن هزاران دلار، از دست محاکم قضایی در رفته است.
نازوب: اکنون رسانه های ایتالیایی فاش کرده اند که این فرد در ویلای خود در جزیره ساردنی، غاری دارد که وجود آن برای اولین بار افشا شده است. عکس‌های این غار عجیب و غریب که از خلوتگاه اختصاصی تابستانی برلوسکنی در جزیره ساردنی به دریای مدیترانه منتهی می شود، در وبلاگ یک عکاس به نام زاپادو منتشر شده است.
 

لورفتن مکان عیاشی های برلوسکونی ! + عکس

 

این غار زیرزمینی بزرگ حاوی یک استخر شنا با کف موزائیکی است که عکس اساطیر یونانیان بر روی آن کشیده شده است و با پله و راهروی مخفی به بقیه ویلای برلوسکنی به نام «ویلا سرتوسا» متصل می شود.
رسانه ها گمان می کنند این غار در سال 2004 احداث شده باشد چرا که برلوسکنی 76 ساله در آن زمان گفته بود که «پس از آنکه 38 بار تهدید به مرگ شدم، دستگاه‌های اطلاعاتی از من خواستند این کار را انجام دهم»

 

لورفتن مکان عیاشی های برلوسکونی ! + عکس

 

زاپادو در سال 2009 مخفیانه از حضور میرک توپولانک نخست وزیر سابق جمهوری چک نزدیک ویلای برلوسکنی عکس گرفته بود و گروهی از دیگر رهبران جهان از جمله تونی بلر نخست وزیر سابق انگلیس و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه نیز در سالهای اخیر در این ویلای بزرگ مهمان برلوسکنی بوده اند.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان