moharam

تلاش این 2 دختر دربرگزاری فشن اسلامی در امریکا

تلاش این 2 دختر دربرگزاری فشن اسلامی در امریکا
دو دختر جوان مسلمان توانسته‌اند با طراحی لباس‌های زنانه مطابق با ارزش‌های اسلامی، جایی برای خود در دنیای فشن آمریکا باز کنند.
این دو دختر مسلمان یعنی نایلا هاشمیِ 23 ساله، و فاطمه مونكاشِ 25 ساله، به عنوان بهترین دوستان یکدیگر، در شهر هارتفورد ایالت كنتیكات  بزرگ شده‌اند. پدران هر دوی آنها مسلمان و اهل جنوب آسیا و مادرانشان، آمریكاییانی تازه مسلمان شده هستند.

 

تلاش این 2 دختر دربرگزاری فشن اسلامی در امریکا

گزارشگر این سایت درباره‌ فاطمه و نایلا می‌نویسد: هر دوی آنها، خود را وقف طراحی پوشاك شیكی نموده‌اند كه راهی برای به تن نمودن لباس‌هایی پیش پای زنان مسلمان گذاشته است كه علاوه بر مطابق بودن با مد روز، پوشیده و بیانگر نجابت نیز هستند.

آنها امیدوارند كه محصول پوشاكی جدید خود را، با نام "ایوا خورشید" ، در ماه فوریه 2009 به بازار معرفی نمایند. گرچه این دو طراح، بازار خاصی را در نظر دارند، اما همچنین امیدوارند كه بتوانند نظر مجموعۀ گسترده ای از مشتریان بالقوه را به محصولات خود جلب نمایند.

هاشمی گفته است: «این نام، به عنوان یك نام اسلامی، قابل تشخیص است اما هر زنی در پوشاك ما زیبا به نظر خواهد رسید: پوشاكی آمریكایی برای زنان شاغل 25 تا 34 ساله با روش زندگی پر تحرک.»
 

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان