آشنایی با مرگبارترین خط حمله‌های اروپایی!

آشنایی با مرگبارترین خط حمله‌های اروپایی!
کمتر از یک ماه تا آغاز لیگ‌های باشگاهی زمان مانده و تیم‌های بزرگ قاره سبز با خریدهای خوب خود توانسته‌اند قدرت هجومی‌شان را تقویت کنند.

کشنده‌ترین خط حمله‌های فوتبال اروپا را به ترتیب در زیر می‌خوانیم. در این رده‌بندی امتیازها از 10 در نظر گرفته شده‌ است.

1- بایرن‌ مونیخ 9.5 از 10

استعدادها: ماریو مانژوکیچ، توماس مولر، آرین روبن، فرانک ریبری، ماریو گوتسه، تیاگو آلکانترا

بهترین خط حمله اروپا. چیدمان آنها فوق‌العاده‌ است. فصل گذشته فوتبال اروپا را به سلطه خود درآوردند با این حال در تابستان بیکار نبودند و خریدهای خوبی داشتند. اضافه شدن دو بازیکن در سطح کلاس جهانی نظیر "ماریو گوتسه" و "تیاگو آلکانترا" ترکیبی در خط حمله بایرن‌ ایجاد کرده است که تیم‌های بسیاری آرزویش را دارند. در این ترکیب همه چیز را می‌توانید ببینید. قدرت، سرعت، خلاقیت، تعادل و تکنیک. همه منتظر آغاز فصل جدید فوتبال اروپا و بازی‌های بایرن‌ مونیخ هستند.

2- رئال‌مادرید 9 از 10

استعدادها: کریستیانو رونالدو، کریم بنزما، مسوت اوزیل، آنخل دی‌ماریا و ایسکو

ورود "ایسکو" پدیده فوتبال اروپا به رئال‌ کیک خوشمزه مادریدی‌ها را تزئین کرده است. تعادل در خط حمله رئال‌مادرید زبانزد است.

"کریستیانو رونالدو" و "آنخل دی‌ماریا" در دو گوش کناری حضور دارند. در وسط "ایسکو و "مسوت اوزیل" بهترین بازیسازهای فعلی فوتبال اسپانیا هستند. در جلوی این دو بازیکن نیز "کریم بنزما" وجود دارد. تنها نقطه نگرانی اتکای بیش از حد به رونالدو است که ممکن است به ضرر آنها تمام شود. البته ممکن است این فهرست در آینده تغییر کند. ممکن است "گرت بیل" به زودی راهی رئال‌مادرید شود.

3- بارسلونا 8.5 از 10

استعدادها: نیمار، لیونل مسی، آندرس اینیستا، آلکسیس سانچس و پدرو رودریگس

ورود "نیمار" به بارسلونا یعنی مثلث حمله بارسلونا با حضور "اینیستا" و "مسی" تکمیل شد. شاید "ژاوی" دیگر آن ژاوی سابق نباشد اما نیمار قطعا می‌تواند این فصل نگاه‌ها را در خط حمله بارسلونا به خود جلب کند. فروش "داوید ویا" به آتلتیکومادرید فضا را برای "آلکسیس سانچس" و "پدرو" در نوک پیکان خط حمله بارسلونا بازتر کرده است. مطمئنا همه فوتبالدوستان منتظرند ببینند زوج مسی – نیمار موفق می‌شود یا خیر.

4- پاری‌سن‌ژرمن 8 از 10

استعدادها: ادینسون کاوانی، زلاتان ابراهیموویچ، ازگیل لاوتزی، خاویر پاستوره، مارکو وراتی، لوکاس مورا

شکی نیست که پاری‌سن‌ژرمن بازیکنان مرگباری را در خط حمله خود گرد آورده است. تکنیک "مورا"، خلاقیت "وراتی" و "پاستوره" و قدرت "زلاتان" و "کاوانی" معجون قدرت این تیم پاریسی است. همان‌طور که خیلی‌ها منتظرند ببینند زوج مسی – نیمار موفق می‌شود یا خیر، خیلی‌ها این سوال را درباره زوج کاوانی – ایبرا دارند.

5- چلسی 7.5 از 10

استعدادها: فرناندو تورس، اسکار، خوآن ماتا، ادن‌ هازارد، آندره شورله، دمبا با

هافبک‌های هجومی چلسی در پست خود بهترین‌های جهان هستند. مثلث "اسکار"، "هازارد" و "ماتا" می‌تواند در هر بازی نبض مسابقه را در اختیار بگیرد اما چیزی که بیش از همه در چلسی به چشم می‌آید، نبود یک مهاجم طراز اول است. ورود "وین رونی" می‌تواند همه چیز را تغییر دهد. فعلا زمزمه‌های حضور رونی در چلسی به گوش می‌رسد. چلسی که در پروژه خرید "کاوان" به بن‌بست خورد، اکنون امیدوار است بتواند مهاجم اول تیم ملی انگلیس را به لیست مهاجمان خود اضافه کند.

6- منچسترسیتی 7 از 10

استعدادها: سرخیو آگرو، استفان یووتیچ، آلوارو نگردو، داوید سیلوا، سمیر نصری، استفان یووتیچ و فرناندینیو

هر چند مثل قدیمی می‌گوید پول خوشبختی (قهرمانی) نمی‌آورد ولی منچسترسیتی توانسته است بهترین مهاجمان اروپا را داشته باشد. با رفتن "ماریو بالوتلی" و "کارلوس توس" خط حمله فیروزه‌ای‌پوشان به طور کلی متحول شد اما منچسترسیتی این فصل خیلی زود زنگ خطر را برای تیم‌های دیگر به صدا در آورده است. موفقیت در خرید "یووتیچ" و "نگردو" ترافیک خط حمله منچسترسیتی را بیشتر کرده است و هر مهاجمی می‌داند که باید از کوچکترین فرصت‌ها در این تیم نهایت استفاده را بکند.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان