moharam

پخش سریال ضد ایرانی حریم سلطان ازشبکه GEM

مجموعه : فرهنگ و هنر
پخش سریال ضد ایرانی حریم سلطان ازشبکه GEM
نازوب به نقل از وبگردی 20:30، تلویزیون جم (  Gem tv)، شبکه تلویزیونی مدعی سرگرمی برای فارسی زبانان است که از لندن در  انگلیس پخش میشود. محتوای این شبکه برنامه‌ های به ظاهر سرگرم‌ کننده  ای که علاوه بر تاثیر سوء بر نهاد خانواده مناسبات معمول میان اعضای خانواده را به تحریف واقعیت های تاریخی می کشاند. برنامه‌های تلویزیون جم همراه با زیرنویس و یا دوبله فارسی پخش می‌شوند.

در آخرین سری از اقدامات خزنده ضدفرهنگی ، تلویزیون جم اقدام به پخش سریالی اهانت آمیز  نموده است، پخش این سریال با عنوان حریم سلطان در حالی صورت می گیرد که عده زیادی از کاربران ایرانی در صفحه اجتماعی تلویزیون جم در مخالفت با پخش این سریال، آن را ضد ایرانی نامیده اند.

 
 
در این سریال داستانی در حال پخش شخصیت هایی تبلیغ می شوند که از پیشینه خیانت و جنایت شان در قبال مردم ایران کم نمی توان گفت. سلطان سلیمان پادشاه عثمانی فرزند سلطان سلیم از سلاطین عثمانی چهره محبوب این سریال است . پادشاهی که در جنگ چالداران ایرانیان بیشماری را بی رحمانه به قتل می رساند .
وی همچنین با ویرانی و نابودی شهرهای بسیاری از ایران تبریز پایتخت ایران به اشغال عثمانی ها در می آورد.

همسو با اعتراض کاربران ایرانی ، ضد انقلاب های فراری هم برای آنکه از قافله عقب نمانند با ژستی میهن پرستانه به پخش این سریال اعتراض کرده اند.  به طوری که فریبا داوودی مهاجر پخش این برنامه را به مثابه این می داند که مثلا تلویزیون فرانسه فیلمی در ستایش از هیتلر در یک شبکه پرمخاطب فرانسوی پخش نمایند.

 

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان