فرشتگان

شکنجه بی رحمانه و وحشتناک این ستاره + عکس

مجموعه : اخبار
شکنجه بی رحمانه و وحشتناک این ستاره +  عکس

به گزارش ناز وب به نقل از خبرگزاری شفقنا افغانستان، از بریدن لب و بینی یک زن توسط شوهرش در ولایت هرات خبر داد و افزود، این سلاخی بیرحمانه زمانی صورت گرفت که شوهر معتاد به مواد مخدر از همسرش می خواهد تا زیور آلاتش را به او تسلیم کند اما زن مقاومت نشان داده و در مقابل این درخواست ایستادگی می کند؛ همین باعث می شود شوهر ابتدا گوش همسرش را بریده و او را مورد ضرب و جرح قرار داده است.

بنا به این گزارش مسوولان بیمارستان هرات نیز گفته اند که لب و بینی این خانم شب جمعه با چاقو توسط شوهرش بریده شده است. این زن باشنده منطقه “درب قندهار” ولایت هرات است و شوهرش بعد از انجام این عمل از خانه فرار کرده است.

“عزیز الرحمان جامی” دکتر این بیمارستان نیز در این رابطه گفته است: این خانم ساعت سه صبح جمعه به شفاخانه انتقال داده شد. او افزود: «تعداد زیادی از ضربات چاقو به نواحی مختلف سر زن اصابت کرده است. همچنان ضربات چاقو در دست و سینه این زن نیز اصابت کرده است. وضعیت این خانم فعلا رضایت بخش است».

شکنجه بی رحمانه و وحشتناک این ستاره +  عکس

این زن ۲۳ ساله ستاره نام دارد و مادر چهار کودک دختر است. بستگان این زن می گویند که شوهرش به مواد مخدر معتاد است و همواره با خشونت او را مجبور می کرده است با رخت شویی برایش پول فراهم کند تا خرج مواد مخدرش تامین شود.

مادر ستاره که عصر روز جمعه از این واقعه آگاه شد از نهادهای حقوقی خواهان رسیدگی به وضعیت دختر خود شد

 

.شکنجه بی رحمانه و وحشتناک این ستاره +  عکس

خود ستاره نیز به مسئولان بیمارستان گفته است، شوهرش شب گذشته باز هم از او پول خواسته بود، اما او پولی نداشته تا به او بدهد. بعداً بین هر دو مشاجره صورت می گیرد. مرد ابتدا با سنگ بر سر او می زند و بعد از آن، لب و بینی اش را می برد و متواری می شود.

 

.شکنجه بی رحمانه و وحشتناک این ستاره +  عکس

 

  مقام های دفتر کمیسیون مستقل حقوق بشر افغانستان در ولایت هرات با تقبیح این عمل، خواستار رسیدگی جدی به قضیه شده اند.

.شکنجه بی رحمانه و وحشتناک این ستاره +  عکس

هفته گذشته نیز دو زن خودشان را در ولایت هرات حلق آویز کردند که به گفته مسوولان محلی، خشونت دلیل اصلی آن بوده است.


laghari
بیوگرافی هنرمندان