falhafezz
بیوگرافی بازیگرانlaghariراهنمای اقامت و مهاجرت
falhafezz

ترسناک ترین راه لاغر شدن!

مجموعه : پزشکی
ترسناک ترین راه لاغر شدن!
لاغری و داشتن اندامی مناسب از جمله مواردی است که بسیاری از افراد به دنبال آن هستند. این آرزو نه فقط به خاطر اندامی زیبا بلکه به خاطر سلامتی نیز هست. راه های بسیاری زیادی تا به حال برای لاغر شدن نام برده شده است که از جمله آن ها می توان به خوردن فلفل و یا ورزش های طاقت فرسا اشاره کرد.

به تازگی در تحقیقاتی که در دانشگاه وست مینستر انجام شده است مشخص شد که دیدن فیلم های ترسناک نیز می تواند به شما در داشتن اندامی مناسب کمک کند. در این تحقیقات، نتایج از این قرار بود که تماشای فیلم های ترسناک به مدت 90 دقیقه می تواند تا 113 کالری بسوزاند که این به اندازه نیم ساعت پیاده روی و یا خوردن یک تخته شکلات است.

به گزارش نازوب محققان تحقیقاتشان را در این نقطه متوقف نکردند و آن ها تعدادی از فیلم های که میزان بیشتری کالری می سوزانند را نیز مشخص کرده اند. در این میان فیلم درخشش در صدر جدول قرار دارد.

فیلم درخشش که در سال 1980 ساخته شد و به عنوان یکی از ترسناکترین فیلم های تاریخ سینمای دنیا شناخته می شود می تواند باعث سوختن 184 کالری شود. در این میان فیلم آرواره ها با 158 کالری مقاوم دوم را بدست آورد. در این تحقیقات همچنین مشخص شد فیلم هایی که باعث می شود تا بیننده لحظه ای از روی صندلی اش تکان بخورد بهترین عملکرد را در سوزاندن کالری و لاغری دارند.


بیوگرافی هنرمندان