falhafezz
falhafezz
laghari

معرفی 4 عطر مناسب برای تمام گروهای سنی

معرفی 4 عطر مناسب برای تمام گروهای سنی
نازوب، از وقتی قیمت‌ها دو و حتی سه برابر شده باید با احتیاط بیشتری قدم به بازار عطر و ادکلن بگذاریم. به عنوان مثال ادکلن Only the brave محصول Diesel که در نمونه 125 میلی‌لیتری خود پارسال همین موقع با قیمت 125 هزار تومان فروخته می‌شد، امسال 302 هزار تومان خرج روی دست‌تان می‌گذارد. این فهرست شامل چهار تا عطر مناسب برای همه گروه‌های سنی است.

انتخاب آقایان- همه سنین

عطر  مدل Pour Homme Black از برند ایتالیایی Salvatore Ferragamo در شیشه‌ای مستطیلی شکل و شفاف که نشان برند Ferragamo نیز در پایین شیشه قرار دارد برای آقایان تولید شده است‌.Pour Homme Black به صورت اسپری و همانند خیلی دیگر از عطرها ادوتویلت (eau de toilette) است. بدین معنا که بین 5 تا 10 درصد ترکیبات معطر دارد. این عطر دارای ترکیباتی همچون عطر سنبل، فلفل، دانه‌های گشنیز و ترکیبات درختی است.
 

اگر روی جعبه نوشته Oriental-woody را مشاهده کردید این بدان معنی است که‌این عطر رایحه جنگل و چوب خشک دارد و دارای رایحه‌ای گرم است. Poure Homme black در اندازه 100 میل با قیمت 130 هزار تومان به فروش می‌رسد. به علت رایحه‌ای که‌این عطر دارد بیشتر مناسب آقایانی با سن بالاتر است.

برند: Salvatore Ferragamo

رایحه: گرم مناسب آقایان
 
 

  انتخاب آقایان جوان

عطر مردانه  Encre Noire از برند Lalique به صورت اسپری و ادو‌تویلت تولید شده است. این عطر درون شیشه‌ای مکعبی شکل تیره رنگ و با دری با طرح چوب قرار دارد و نام مدل عطر در وسط شیشه نوشته شده است. با اولین نگاه به شیشه عطر می‌توان حدس زد که Encre Noire رایحه چوب و جنگل داشته باشد.این عطر دارای ترکیباتی همچون روغن چوب درخت سرو، مشک و دیگر منابع معطر است که‌این ترکیبات باعث می‌شود Encre Noire  رایحه‌ای ملایم، طبیعی و خنک داشته باشد.‌ این عطر در شیشه 100 میل به قیمت 126 هزار تومان در بازار موجود است.

برند: Lalique

رایحه: خنک مناسب آقایان جوان

   

   انتخاب خانم‌ها

عطری با رایحه گل‌ها برای خانم‌ها، مدل Burberry London از برند انگلیسی Burberry تولید شده است. مدل Burberry Londonاز ترکیباتی مثل گل‌رز، یاس، مشک و دیگر گل‌ها ساخته شده است. بر روی تمامی‌سطح شیشه عطر خط‌های مشکی،کرم و قرمز رنگ که نشان برند Burberry است، دیده می‌شود. این عطر به صورت اسپری و ادو‌پرفیوم (eau de perfume) است و ترکیبات معطر آن از ادو‌تویلت‌ها بیشتر است و ماندگاری بیشتری نسبت به ادو‌تویلت‌ها دارد. رایحه‌این عطر به علت ترکیباتی که دارد بسیار ملایم و طبیعی است.  Burberry Londonدر اندازه 100 میل به قیمت 174 هزار تومان به فروش می‌رسد.

برند: Burberry

رایحه: ملایم مناسب خانم‌ها

 

 

   انتخاب خانم‌های جوان

عطر جدیدی برای خانم‌ها در شیشه‌ای شفاف و ذوزنقه‌ای شکل از برند Guess روانه بازار شده است.این عطر که یکی از آخرین محصولات Guess به حساب می‌آید به صورت اسپری و ادو‌تویلت است. نشان برند Guess نیز روی شیشه عطر به چشم می‌خورد. مایع طلایی رنگ Seductive از سیاه دانه، گلابی، ترنج، گل یاس، زنبق زرد، وانیل و مشک تشکیل شده است و در مجموع ترکیبی از رایحه گل‌ها و میوه‌ها را با خود دارد.این عطر جدید Guess در شیشه‌های 75 میل با قیمت 140 هزار تومان موجود است.

برند: Guess

رایحه: ملایم و طبیعی مناسب خانم‌ها


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان