خدا

ماجرای 40 زن تهرانی با پست چی فساد فی الارض

مجموعه : اخبار
ماجرای 40 زن تهرانی با  پست چی فساد فی الارض

 

موضوعی که ظاهرا هیچ گاه تمامی ندارد  و هنوز شاهد چنین مواردی از قبیل هتک حرمت ماموران قلابی و زنان خانه دار می شود. جزئیات جدید این مورد پیش آمده را در ادامه همین بخش بخوانید.

 

 

رسیدگی مجدد به پرونده پستچی قلابی به اتهام افساد فی الارض از طریق تجاوز به عنف در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

پستچی قلابی که (ا.م) نام دارد در سال‌های اخیر با جعل عناوین مأمور پست و برق به درب منازل حاضر شده و پس ورود به منازل ضمن تهدید با چاقو و تیغ موکت‌بری، زنان را مورد آزار و اذیت قرار می‌داد.

 

پس شکایت ده‌ها نفر از شهروندان تهرانی پرونده در سیر مراحل قضایی قرار گرفت و سرانجام متهم توسط عوامل انتظامی در یکی از استان‌های مجاور پایتخت دستگیر گردیده و به محکمه عدالت سپرده شد.

 

دادگاه رسیدگی به این پرونده از تاریخ 93/07/06 آغاز گردیده و جلسه دوم دادگاه در شعبه 15 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی صلواتی امروز برگزار گردید.

 

اولين شكايت عليه متهم 31 ساله سه سال قبل مطرح شد. روز حادثه زني به مأموران پليس خبر داد كه از سوي مردي كه خودش را مأمور پست معرفي كرده بود مورد آزار قرار گرفته است. او توضيح داد: درخانه مشغول كار بودم كه زنگ زدند. مردي گفت برايمان بسته پستي آورده و خواست دم در بروم. وقتي در را باز كردم و جلوي در رفتم، ديدم كه اين مرد وارد ساختمان شده است. بعد هم چاقوي بلندي زير گلويم گذاشت و با تهديد. . . .

 

بعد از مطرح شدن شكايت، مأموران پليس آگاهي دست به تحقيق زدند اما نشاني از مأمور قلابي پيدا نكردند. در حالي كه تعداد شكايت‌ها به 20 نفر رسيده بود يكي از شاكيان خودش را به مأموران رساند و گفت مرد متجاوز را در پارك ديده است.

 

او گفت: ساعتي قبل كه در پارك بودم به صورت كاملاً تصادفي متهم را ديدم. وقتي با او مواجه شدم مرا شناخت. به سرعت سوار موتورش شد و فرار كرد. اين زن در توضيح ماجرا هم گفت: روز حادثه در خانه تنها بودم كه مردي زنگ زد و گفت پستچي است. وقتي مقابل خانه رسيدم خواست به زور وارد خانه شود. مقاومت كردم و او فرار كرد.

 

بعد از به دست آمدن اين سرنخ بود كه مأموران با بررسي دوربين‌هاي مداربسته تصوير متهم را به دست آوردند و بعد از يك عمليات گسترده تحقيقاتي او را به دام انداختند.

 

متهم وقتي مقابل شاكيان قرار گرفت اتهام خودش را قبول كرد. پس از انتشار تصوير متهم در رسانه‌ها 20 زن ديگر با حضور در پليس آگاهي عليه متهم شكايت كردند. بررسي زندگي خصوصي ايمان هم نشان داد كه او صاحب دو همسر و دو فرزند است و مدتي قبل در كارهاي ساختماني فعاليت داشته است. بعد از انجام بازجويي‌ها پرونده در دادسراي ناحيه 21 بررسي شد و متهم به هر 40 فقره تجاوز اقرار كرد.
منبع: مشرق
 


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان