سقوط دردناک دختر جوانی از ارتفاع 111 متری (عکس )

مجموعه : اخبار
سقوط دردناک دختر جوانی از ارتفاع 111 متری (عکس )
به گزارش ناز وب یک دختر استرالیایی با وجود سقوط از ارتفاع اما به طرز معجزه آسایی، از مرگ نجات یافت.
 این دختر استرالیایی با بستن طناب به پای خود از بالای آبشار ویکتوریا در ارتفاع 111 به پایین پرید ولی ناگهان طناب رابط، قطع شد و  او با پاهای بسته به درون رودخانه "زامبیزی" سقوط کرد. رودخانه ای که محل زندگی تعداد زیادی تمساح است.

وی در هنگام پرتاب، دو پای خود را با طناب گره زده بود و به همین دلیل پیش بینی می شد پس از سقوط، در رودخانه غرق شود. آبشار ویکتوریا در مرکز قاره آفریقا و در مرز دو کشور زیمباوه و زامبیا واقع است.

 
 
سقوط دردناک دختر جوانی از ارتفاع 111 متری (عکس )
خانم ایرین لانگورثی  22 ساله که در اثر این سقوط، فقط زخمی شده گفت که نجاتش پس از سقوط در رودخانه تمساح ها، معجزه بود. لانگورثی ادامه داد: احساس کردم که تمام بدنم، سیلی خورده است. آری . معتقدم نجات من واقعا یک معجره بود.

فیلم هایی نیز از لحظه قطع شدن طناب و سقوط وی در سایت های اینترنتی منتشر شده است. او پس از سقوط در رودخانه مجبور شد در عمق آب، گره طناب را از پاهای خود باز کند، دوباره به سطح آب بازگردد و به سمت ساحل رودخانه شنا کند.

 
 
سقوط دردناک دختر جوانی از ارتفاع 111 متری (عکس )
گیفن لوبیندا وزیر اطلاع رسانی کشور زامبیا در واکنش به این حادثه با اعلام انجام تحقیق درباره سعی کرد به گردشگران برای سفر به این منطقه، اطمینان خاطر بدهد. او گفت: این برای نخستین بار است که چنین حادثه ای را می شنوم. احتمال بروز چنین حادثه ای یک در هر 500 هزار پرش است.

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته