یلدا با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

بررسی جالب برخی از نمادهای شیطان پرستی!

بررسی جالب برخی از نمادهای شیطان پرستی!
در بررسی نمادهای متعلق به شیطان‌ پرستی خط بسیار روشنی از ارتباط صهیونیسم و شیطانیسم به وضوح قابل مشاهده و درک است. ایران ناز، در ادامه برخی از نمادها كه به عنوان نگین انگشتر، ‌گردنبند، تصاویر بر روی دست‌بندها، پیراهن، شلوار، كفش،‌ ادكلن، ساعت و … درج شده و از جمله به ایران اسلامی نیز راه یافته است، مورد بررسی و معرفی قرار می‌گیرد:

666: یك سمبل با عنوان «شماره تلفن شیطان» توسط گروه‌های هوی متال وارد ایران اسلامی شده اما در حقیقت علامت انسان و نشانه جانور در میان شیطان‌پرستان تلقی می‌شود و براساس مكاشافات 13:18 « …پس هر كس حكمت دارد عدد وحش را بشمارد ،زیرا كه عدد انسان است و عددش 666 است.» از سال‌ها پیش تاكنون این عدد با اشكال مختلف بر روی دیوارهای شهرهای بزرگ كشور مشاهده می‌شد.

تصویر حرف A که نماد هرج و مرج است و نمادی که به انگلیسی (Ankh) انشاء می‌شود و سمبل شهوت‌رانی و باروری است، از دیگر نمادهای این فرقه‌های شیطانی و منحرف است.

هرج و مرج (Anarchy): این نماد به معنای از بین بردن تمام قوانین است و دلالت بر این امر دارد كه « هر چه تخریب كننده است تو انجام بده » این نماد عمدتا مورد استفاده عده ای از گروه‌های هوی‌متال است.


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
آهن گداخته بر بدن این کودک برای رهایی از جیغ زدن ! عکس
آهن گداخته بر بدن این کودک برای رهایی از جیغ زدن ! عکس
مشاهده بیشتر