خدا

روایت انتظامی از بازیگران زنی که دو چادر داشتند!!!

مجموعه : فرهنگ و هنر
روایت انتظامی از بازیگران زنی که دو چادر داشتند!!!
به گزارش نازوب به نقل از خبر‌آنلاین، شب گذشته انتظامی میهمان نمایش «چشم‌هایی که مال توست» با بازی بهاره رهنما و به کارگردانی نسیم ادبی بودد.

پس از پایان نمایش او روی سن رفت و اجرای نمایش از طرف گروه اجرایی به این بازیگر پیشکسوت تئاتر و سینما تقدیم شد.

 

روایت انتظامی از بازیگران زنی که دو چادر داشتند!!!
 
انتظامی خطاب به حاضران در سالن  گفت:«زن‌های بازیگر، زمان ما وقتی از خانه بیرون می‌رفتند، باید دو چادر همراه خود می‌بردند. یک چادر برای بیرون‌ رفتن از خانه و یک چادر هم برای برگشتن به خانه. تا مبادا کسی آن‌ها را بشناسد. خوشبختانه امروز دانشگاه‌هایی هستند که سالانه 600 بازیگر زن به جامعه هنری ایران تحویل می‌دهند و وضعیت این هنر خیلی بهتر از قبل شده. یکی از بازیگران موفق زن این سال‌ها خانم «بهاره رهنما» هستند که در همین نمایش هم دیدیم چه ماهرانه در غیاب یک مرد بر صحنه نمایش، ما را خنداند و گریاند…»

تا‌کنون هنرمندانی چون فریده حسن‌زاده مصطفوی، شیوا ارسطویی، مهناز افشار، پیمان قاسم‌خانی، هوشنگ گلمکانی، گلی امامی، محمدحسن شهسواری، لیلی گلستان، مهسا محبعلی، سارا سالار، سروش صحت، امید روحانی، فرشته طائرپور، شایسته ایرانی، نگار آذربایجانی، شهرام مکری، ابوالحسن داوودی، بیژن بیرنگ، لیلی رشیدی، حمیدرضا صدر، ناهید کبیری، سیروس ابراهیم‌زاده و… میهمان این نمایش بوده‌اند.

اجرای این نمایش تا 2 آذر هر شب در دو سانس 18:30 و 20 ادامه دارد.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان