دنیای  بازیگران و چهره های ایرانی

دنیای دانستنی ها

روایت نماینده روحانی از پوشش زنان بد حجاب !

روایت نماینده روحانی از پوشش زنان بد حجاب !

رئیس فراکسیون روحانیون مجلس  مشغول عبور از یکی از خیابان​های پایتخت بود و گفت: همین الان من در خیابان هستم و می​بینم که زن​ها با بلوزهای کوتاه و شلوارهای تنگ چسبان در حال قدم زدند هستند و موهایشان را هم افشان کرده​اند! و این در حالی است که محمدتقی رهبر وضعیت حجاب زنان در خیابان​ها را بدتر از دوره اصلاحات دانست.

وی با بیان اینکه اصلا کسی به کسی نیست، ادامه داد: این دولت و این حکومت در پیشگاه خدا و مردم مسئول است. اینکه مدام توجیه کنند که مشغول کار فرهنگی هستند که قابل قبول نیست. متاسفانه کار فرهنگی هم نکرده​اند و این​ها همش شعار است. خود شما بروید در دانشگاه​ها و ادارات دولتی ببینید وضعیت چگونه است؟ در همین تره​بارها که در تمامی مناطق شهری هست، ببینید وضع حجاب چیست؟ آیا احدی تذکر لسانی می​دهد؟

به گفته وی، نه یک خانم محجبه به یک خانم با حجاب تذکر می​دهد نه یک پلیس به این زن​های نیمه برهنه می گوید که این چه وضعی است. در حالی که امر به معروف و نهی از منکر وظیفه دینی و مذهبی ماست و در یک نظام اسلامی وظیفه ملی نیز محسوب می​شود

رهبر افزود: الان که زمستان است و هوا سرد است، این نیمه برهنگی​ها را در میان زنان شاهدیم. حالا سال نو و تابستانشان را هم خواهیم دید. مطمئنا هرچه پیشتر برویم، وضعیت بدتر خواهد شد. این وضعیت قابل قبول نیست و ضرورت طرح سوال از رئیس​جمهور احساس می​شود.

نماینده روحانی اصفهان با بیان اینکه متاسفانه وضعیت حجاب در جامعه از دوره اصلاحات  هم بدتر شده است، اضافه کرد: می​گفتیم آن دولت، لیبرال است و بی​توجه است. به این دولت اسلامی اصولگرا چه بگوییم؟


مطالب داغ چند روز گذشته
دختران زیبایی که برای هیتلر باردار شدند (عکس)
دختران زیبایی که برای هیتلر باردار شدند (عکس)
مشاهده بیشتر