شوکه شدن ایرانی ها از ناراحتی مادر این بازیکن

شوکه شدن ایرانی ها از ناراحتی مادر این بازیکن
"محسن مسلمان" بازیکنی است  كه به تازگی راهی پرسپولیس شده است، گفته می‌‌شود كه این بازیکن علاقه شدیدی به رنگ آبی دارد. در مورد این بازیكن جوان شنیده میشود  كه او از ته دل استقلالی است اما وقتی با جوانب منفی سعید آذری برای حضور در این تیم مواجه شد راهش را كج كرد و طبق خواسته و توافق مسئولین ، پرسپولیسی شد.
 
اما جالب است در مورد این بازیكن جوان بدانید كه مادر محسن مسلمان كاملا استقلالی است و زمانی كه متوجه شد پسرش قصد دارد برای ادامه فوتبال راهی پرسپولیس شود به شدت از این تصمیم ناراحت بود و مدام در گوش محسن می‌‌خواند كه قید پرسپولیس را بزند و هیچ وقت كاری نكند تا باعث ناراحتی او و خانواده‌اش شود که خیلی بد است.

مسلمان در جمع دوستان و بازیكنان گفته مادرم به قدری به فوتبال استقلال را دوست دارد كه می‌‌ترسیدم به او بگویم پرسپولیسی شده‌ام او واقعا عاشق استقلال است و از اینكه من به حرفش گوش نكردم و به تیم رقیبش پیوستم ناراحت بود. طی چند وقت گذشته كل‌كل جالبی بین مسلمان و مادرش به وجود آمد و خانواده او به شدت از تصمیم این بازیكن شاكی و ناراحتند.

از سوی دیگر وقتی مسلمان متوجه شد كه همه او را به عنوان یك هوادار پروپاقرص تیم فوتبال استقلال می‌‌شناسند گفت: "چنین حرفی شایعه است و حال كه من به پرسپولیس پیوستم شك نكنید به این تیم عرق و تعصب دارم و تمام تلاشم را برای پیروزی تیم محبوبم انجام می‌‌دهم."


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان