laghari

اینستاگرام نازوب، رسانه اینستاگرام نازوب، مجله تفریحی سرگرمی نازوب،فن پیج نازوب

خانم بازیگر مشهور تایتانیک و شغل جدید و عجیبش

خانم بازیگر مشهور تایتانیک و شغل جدید و عجیبش
کیت وینسلت بازیگر مشهور بریتانیایی قرارداد بازی در فیلمی با عنوان "خیاط" را امضا کرد.در این فیلم رمانتیک و انتقام‌جویانه که در حال و هوای دهه 50 میلادی ساخت خواهد شد، «وینسلت» نقش دختری به نام «تیلی» را بازی می‌کند که بسیار زیبا و دوست داشتنی است.
 
 
که پس از متهم شدن به قتل در کودکی در یکی از شهرهای دور افتاده استرالیا دوباره به خانه بازمی‌گردد و گرچه در ابتدا ازسوی مردم شهر طرد می‌شود، اما می‌تواند زنان شهر را با خود توسط هوش و طراحی‌های خود جذب کند و در ادامه ماجراهای دیگری برای او پیش می‌آید.
 
به گزارش اسکرین دیلی، این فیلم رومانس به کارگردانی جوسلین مورهاوس ساخته می‌شود. او پیش از این فیلم‌هایی چون "دلیل" و "هزار جریب" را ساخته است.این فیلم اقتباسی از رمان رزالی‌هام است که داستان زنی به نام تیلی با بازی وینسلت را باز می‌گوید
 
که به شهر زادگاهش در استرالیا بازمی‌گردد. قرار است مقدمات تهیه این فیلم از پاییز امسال شروع شود.این فیلم که مراحل پیش تولید آن از پائیز امسال آغاز می‌شود، در جشنواره کن پیش‌فروش خواهد شد. «وینسلت» هم اکنون در حال بازی در فیلم «هرج و مرج کوچک» ساخته «آلن رکیمن» است.
 
کیت وینسلت 38 ساله که یک جایزه اسکار را برای "کتابخوان" در کارنامه اش دارد، اولین بار در سال 1994 در فیلم "موجودات آسمانی" بازی کرد و با "تایتانیک" در سال 1997 به شهرت رسید. او تاکنون 6 بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

بیوگرافی هنرمندان