مهران مدیری متخصص زیبایی شد!!

مهران مدیری متخصص زیبایی شد!!

سریال جدید دیگر با نقش آفرینی مهران مدیری با تخصص زیبایی.

 

بعد از برگزاری جلسات ارزیابی در معاونت سیما، صحبت‌های کارشناسی و لحاظ کردن توصیه‌های وزارت بهداشت تغییرات لازم در فیلمنامه انجام و تولید مجددا آغاز شد. در این سریال مهران مدیری نقش متخصص زیبایی را بازی می‌کند. سیامک انصاری و مهران غفوریان هم نقش پزشک را بازی می‌کنند. جواد رضویان هم نقش مالک زمین بیمارستان را به عهده دارد.شبکه و زمان پخش این سریال هنوز مشخص نشده است. گروه سوله‌ای در بلوار ارتش طراحی کرده و لوکیشن‌های مختلف این سریال از جمله بیمارستان و آپارتمان تعدادی از شخصیت‌های قصه از جمله مهران غفوریان و مدیری در آن طراحی شده است. دکورهای این سریال از چند ماه پیش ساخته شده است.

 

مدیری که ساخت سریال‌های طنزی همچون پاورچین، شب‌های برره، جایزه بزرگ، مرد هزار چهره و مرد 2000 چهره را در کارنامه دارد، در سریال طنز اتاق عمل روایتگر اتفاقاتی است که در یک بیمارستان رخ می‌دهد.

 

برای سرعت بخشیدن به روند تولید، این سریال با پنج دوربین ثابت و یک دوربین متحرک ضبط می شود. بینندگان در این سریال با حضور شخصیت‌های پزشک، بیمار، پرستار و… شاهد موقعیت‌های طنزی خواهند بود که در بیمارستان رخ می‌دهد. امیر ادیب‌پرور همزمان با تصویربرداری، تدوین سریال اتاق عمل را شروع کرده است. آهنگساز این سریال بهرام دهقان‌یار است.

 

70 درصد از تصویربرداری این سریال در این دکور می‌گذرد. ویژگی‌های این سریال در مقایسه با سریال‌های قبلی مهران مدیری، ضبط با شش دوربین، نوع تصویربرداری و حضور تعداد زیادی از بازیگران مطرح طنز است. این سریال بار اول در دوازدهم مهرماه در لوکیشنی واقع در فرمانیه کلید خورد، اما بعد از مدتی برای بازنویسی فیلمنامه‌ تصویربرداری متوقف شد. اتاق عمل با ضبط صحنه‌های زندگی مهران غفوریان و خانواده‌اش آغاز شد. مهران غفوریان به‌عنوان یک پزشک که تخصص‌اش را از خارج گرفته به ایران می‌آید و خانواده‌اش به استقبال او می‌روند.

 

فرج‌الله گل‌سفیدی، پروین قائم‌مقامی و شبنم فرشادجو به ترتیب نقش‌های پدر، مادر و خواهر مهران غفوریان (دکتر بهروز عشقی) را بازی می‌کنند.پیش‌تولید این مجموعه حدود یک ماه طول کشیده است. 30 درصد لوکیشن‌ها خارج از بیمارستان و 70 درصد آنها مربوط به لوکیشن اصلی در بیمارستان می‌شود.

 

بازیگران سریال به ترتیب حروف الفبا عبارتند از: سیامک انصاری، سپند امیرسلیمانی ، علی اوجی، لیلا ایرانی، پوریا ایرائی، شراره ارمغانی، تینا اسدی، بهناز توسلی، فرزانه تفرشی، فلامک جنیدی، سروش جمشیدی، الهه حصاری، جوانه دلشاد، سیدجواد رضویان، نصرالله رادش، آذین رئوف، سحر زکریا، ماندانا سوری، شادان شهیدی، الیکا عبدالرزاقی، گلناز عباسی، یلدا عباسی، مهران غفوریان، نیما فلاح، شبنم فرشادجو، الهه فرشچی، پروین قائم‌مقامی، سوگل قلاتیان، فرج‌الله گل‌سفیدی، عارف لرستانی، علی لک پوریان، مهران مدیری، دریا مرادی‌دشت، رسول نجفیان، رضا نیکخواه، رامین ناصرنصیر، سام نوروزی، آرش نوذری، مجید نوروزی، سحر ولدبیگی، محمدرضا هدایتی، فاطمه هاشمی و ساعد هدایتی.

 

سریال طنز اتاق عمل در 90 قسمت 40 دقیقه‌ای برای پخش شبانه آماده می‌شود. امیرمهدی ژوله سرپرست نویسندگان و الهه زارع‌نژاد، امیر برادران، امیر وفایی و امیرعباس پیام نویسندگان این سریال هستند که این گروه زیر نظر مهران مدیری مشغول نگارش متن‌های اتاق عمل هستند.

 

برخی از عوامل سازنده این سریال عبارتند از: تصویربرداران منوچهر مظفری، جمال شمس، امیر احمدپور و کامران جمشیدیان، صدابردار، صداگذار و میکس محمود خرسند، طراح گریم مهرداد شکرآبی، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز پوپک مظفری، طراح صحنه و لباس مهران مدیری، منشی صحنه بهناز تاجیک، مدیرتولید ابوالفضل نصیر، طراح دکور علیرضا مفاخری، سرپرست اجرای دکور مرتضی مفاخری، سرپرست لباس شادی رستگار، مدیر تدارکات محمودرضا جوانشیر و مدیر روابط عمومی، وفا ملک‌زاده.

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان