ramazan
ramazan

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

مدل موهای پرنسس ها را تا حالا دقت کرده اید؟ در این بخش نگاهی به مدل موهای پرنسس کیت میدلتون می اندازیم.

 

کیت میدلتون، دوشس کمبریج، با سبک خاص و شیکی که در لباس پوشیدن و آرایش خود دارد الگوی زنان جوان بی شماری است که از مدل لباس گرفته تا کیف و کفش و حتی لباس پوشیدن او در دوران بارداری را با دقت تعقیب می کنند. موهای پرپشت، بلند و زیبای کیت و از او یک خانم تمام عیار می سازند. شما هم بد نیست برای موقعیت های رسمی و خاص از مدل موهای او الگو بگیرید. در اینجا برخی از زیباترین مدل های موی او جمع آوری شده اند.

 

1. آخرین حضور کیت که ماه های آخر بارداری خود را پشت سر می گذارد در مجامع عمومی به روز بزرگداشت سربازان انگلیسی که در افغانستان جان باختند باز می گردد. او به ندرت موهایش را جمع می کند، ولی وقتی این کار را می کند، همیشه مدلی مناسب و زیبا را انتخاب می کند.

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

2. خانم دوشس را با این مدل مو خیلی زیاد می بینیم. موهای سالم، خوش رنگ و براق او با این حلقه های بزرگ بسیار چشمگیر می شوند و حسادت خیلی از خانم ها را بر می انگیزند.

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

3. این مدل نیمه جمع از آن مدل هایی است که خیلی راحت در خانه می توانید درست کنید. کافی است پایین موهایتان را با سشوار یا دستگاه فرکن حالت بدهید و بخشی از آن را رو به بالا داده و با سنجاق یا کشی زیبا ببندید.

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

4. دوشس کمبریج هم که باشید، زیباترین موهای دنیا را که داشته باشید هم موهایتان در برابر هوای شرجی بیش از این نمی تواند دوام بیاورد. این تاج گل زیبا واقعا برازنده کیت است.

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

5. این مدل موی ساده و رمانتیک که با دانه های مروارید تزئین شده است از آن مدل هایی است که در عین سادگی خیلی شیک هستند و حتی عروس خانم ها هم می توانند از آن استفاده کنند.

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

6. نیازی به توضیح اینکه شینیون هایی که بخشی از مو در آنها بافته می شود چقدر مد شده اند نیست. شما هم اگر قرار است در مجلسی رسمی ظاهر شوید حتما از این نوع مدل ها استفاده کنید، البته یادتان باشد که موهایتان را به دست آرایشگری ماهر بسپارید.

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

7. این هم یک مدل دیگر شینیون همراه با بافت به سبک خانم میدلتون! کیت در زمینه انتخاب مدل مو واقعا بینظیر است. شما اینطور فکر نمی کنید؟

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

8. کلاه هایی که کیت میدلتون استفاده می کند همگی زیبا هستند و جلوه موهای او را دو چندان می کنند. ولی خوب متاسفانه از آن چیزهایی نیستند که هرکسی بتواند استفاده کند. حداقل در حال حاضر چنین مدی برای عوام وجود ندارد. شما هم اگر از خاندان سلطنتی نیستید، استفاده از این کلاه ها را به شما توصیه نمی کنیم.

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

9. از این مدل کلاه شما هم می توانید استفاده کنید، هر چند که بیشتر به درد عکس های آتلیه ای یا ژست های کنار ساحل می خورد. اما کیت دوست داشتنی با این کلاه شبیه به دختران جوان زیبا و معصوم در فیلم های کابویی شده است، مگر نه؟

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا

10. به احتمال 99 درصد این مدل موی کیت را دیده اید. احتمال این که اخبار این ازدواج سلطنتی با حاشیه های فراوان را نشنیده باشید خیلی کم است، ولی حیف بود که حرف از موهای کیت میدلتون، دوشس زیبا و محبوب کمبریج، به میان بیاید و از مدل موی ساده ولی بسیار زیبای او در روز عروسی اش حرفی زده نشود.

 

موهایی مانند یک پرنسس زیبا


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان