سریال های تلوزیونی نوروز 93 را با خبر شوید عکس

سریال های تلوزیونی نوروز 93 را با خبر شوید عکس
فیلمنامه «خوب، بد، زشت» را بابک کایدان بر اساس طرحی از محسن کیایی نوشته است. این سریال ۱۵ قسمتی به سفارش گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه دو برای پخش در نوروز ۹۳ در حال تولید است…
 
شبکه یک سریال “پایتخت ۳″ به کارگردانی سیروس مقدم و تهیه کنندگی الهام غفوری از اواسط دی ماه کلید خورده است در شمال کشور در حال تصویر برداریمی باشد. دراین سریال شاهد سفر این خانواده از شمال به ترکیه هستیم. تصویربرداری سریال از قسمت های مربوط به شمال آغاز می شود و در ترکیه به اتمام خواهد رسید. در پایتخت  ۳  علاوه بر حضور بازیگران قبلی شاهد هنرنمایی هدایت هاشمی و اکبر عبدی در کنار دیگر بازیگران سریال خواهیم بود.
 
 
شبکه دو مجموعه تلویزیونی «خوب، بد، زشت» به کارگردانی منوچهر هادی و تهیه‌کنندگی سیدعلیرضا سبط احمدی  که چند روز اخیر در میدان آزادی کلید خورد در حال تصویر برداری است. در این سریال طنز تعداد زیادی از بازیگران سینما و تلویزیون مانند امین حیایی، مهدی سلوکی، بهاره رهنما، بهنوش بختیاری، محمد کاسبی، حسین محب‌اهری، شهین تسلیمی، سوسن پرور، سیروس همتی و صدیقه کیانفر ایفای نقش خواهند کرد.
 
فیلمنامه «خوب، بد، زشت» را بابک کایدان بر اساس طرحی از محسن کیایی نوشته است. این سریال ۱۵ قسمتی به سفارش گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه دو برای پخش در نوروز ۹۳ در حال تولید است. «خوب، بد، زشت» درباره جوانی به نام بهادر است که فقط یک ماه فرصت دارد تا قبل از عید، رضایت خانواده‌اش را برای رفتن به خواستگاری جلب کند. او برای رسیدن به هدفش، ابتدا باید چند کار خیر و نوع‌دوستانه انجام دهد و دلهای شکسته را از خود راضی کند.
 
 
شبکه سه مجموعه تلویزیونی «روزهای بد به در» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام  و به کارگردانی سعید آقا خانی برای ایام نوروز در حال تهیه است بازیگرانی همچون هومن برق نورد، مریم امیر جلالی و بیژن بنفشه خواه در این مجموعه تلویزیونی ایفای نقش می کنند. «روزهای بد در» گزینه قطعی آنتن نوروز شبکه سه است که برزو نیک‌نژاد آن را در یک فضای طنز نوشته است. ماجرا  این مجموعه تلویزیونی مربوط به یک سرایدار مدرسه است که شب عید پس از ۳۰ سال حکم بازنشستگی‌اش می‌آید و اتفاقاتی در این زمینه رخ می‌دهد. فرزند او در آستانه ازدواج است و قرار بوده مراسم عروسی او را در مدرسه بگیرند و…
 
 
شبکه تهران مجموعه های ” خوشبختی در می زند” به قلم ندا نوبخت و محمدرضا محسنیان راد نوشته شده و به تهیه کنندگی اکبر تحویلیان در ۱۵ قسمت تولید می شود. خوشبختی در می زند داستان زندگی زوجی است که به دلیل برخی اختلافات و اتفاقات غیرقابل پیش بینی با وجود دوفرزند قصد جدایی از یکدیگررا دارند،اما به واسطه اتفاقی که برای زن خانواده می افتد، آنها مجبور می شوند تصمیم دیگری بگیرند.

شبکه ۴ نیز مجموعه «یادداشت های یک زن خانه دار» به تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه و کارگردانی مسعود کرامتی در ۴۵ قسمت ساخته می شود و پخش آن بعد از تعطیلات نیز ادامه پیدا می کند. فیلمنامه سریال به سرپرستی علیرضا کاظمی پور نوشته شده و سعی دارد روابط آدم ها را با رویکرد روان شناسانه به نمایش بگذارد و تحلیل کند.

 
«یادداشت های یک زن خانه دار» فضایی شبیه به سریال همسران دارد. تمام قسمت های این مجموعه در یک آپارتمان تصویربرداری می شود و قهرمان داستان خانمی به نام شیوا است که در رشته روان شناسی تحصیل کرده و اهل وبلاگ نویسی است. به گفته تهیه کننده این مجوعه تلویزیونی تصویربرداری “یادداشت های یک زن خانه دار”  از دی ماه شروع شده است.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان