ramazan
ramazan

مرگ یک نفر به علت دیدن سریال در حاشیه!!

مجموعه : اخبار حوادث
مرگ یک نفر به علت دیدن سریال در حاشیه!!

باز هم سریال طنزی ساخته شد و خیلی از افراد از همه جهات انتقادات بی جا و شایعه های عجیب از خود در آوردند! چرا؟؟؟

 

هنوز موج اعتراض پزشکان به پخش شدن سریال پرمخاطب «درحاشیه» به کارگردانی مهران مدیری تمام نشده است که اخیرا رئیس کانون وکلا هم به مخالفان این سریال پیوسته است و نسبت به پخش آن اعتراض کرده است.

این اعتراضات اما شکل رسمی ماجراست، از چند روز گذشته در فضای مجازی و گروه‌های وایبری هم متن‌هایی جدید و مختلف منتشر می‌شود که هدف از انتشار آن‌ها مخالفت با پخش سریال درحاشیه و اثبات این نکته می باشد که آخرین ساخته مهران مدیری باعث بی اعتمادی مخاطبان به جامعه پزشکی شده است.

 

در یکی از این متن‌ها ماجرای مرد میان‌سالی روایت شده است که گویای این ماجرا است که این مرد میانسال به دلیل مشکلی که داشته است به بیمارستان مراجعه کرده، اما با توجه به تجربه‌ای که از تماشای سریال در حاشیه داشته راضی به بستری شدن نشده است. این روایت ها که بیشتر شایعه به نظر می رسند، موج دوم مخالفت با سریالی هستند که رویکرد آن طنز است.

 

یکی دیگر از این متن‌هایی که در گروه‌های وایبری و خطاب به مهران مدیری دست به دست می‌شود و در جامعه میچرخد، بدین شرح است:

 

«آقای مدیری میدونی دایسکشن آئورت چیه؟  میدونی این اتفاق میتونه تنها بصورت یک دل درد ساده بروز کنه؟  می‌خوام یه داستان واست تعریف کنم، چند روز پیش یه آقا به سن و سال شما با پای خودش اومد اورژانس گفت دلم از دو ساعت پیش درد میکنه سرتونو درد نیارم آخرش همکارای ما به این نتیجه رسیدن که دایسکشن شریان آئورته و بیمار باید سریعا به یه بیمارستان قلب منتقل بشه شایدم عمل…

 

به همه مراکز قلب تهران اطلاع داده شد ولی… ولی بیمار با رضایت شخصی اورژانس رو ترک کرد مبادا که سر کیسه اش کنیم، میگفت خودم تو در حاشیه دیدم!!! سه ساعت بعد به حالت شوک با آمبولانس اومد و هیچوقت دیگه اورژانس رو ترک نکرد، اون آقا هم سن و سال شما بود آقای مدیری و جرمش تماشای سریال شما…»

 

 

 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان