کشف باورنکردنی محموله 5 تنی مواد مخدر با طعم پیاز!

کشف باورنکردنی محموله 5 تنی مواد مخدر با طعم پیاز!

کشف باورنکردنی محموله 5 تنی مواد مخدر با طعم پیاز!

 

سردار رضا محمدی یگانه پیش از ظهر امروز ‌در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این محموله پنج تن و 200 کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک بود، افزود: این محموله در پوشش بار پیاز از یک کامیون در محور مواصلاتی بندرعباس به سمت کهورستان و لار کشف شد.

وی ادامه داد: در این عملیات سه قاچاقچی دستگیر شدند که یک نفر از آنان نسبت فامیلی با یکی از قاچاقچیان بزرگ مواد مخدر دارد که تحت تعقیب پلیس است.

 

این فرمانده انتظامی ادامه داد: برآوردهای اطلاعاتی پلیس نشان می‌دهد قاچاقچی تحت تعقیب در این محوله نیز دست داشته که با تعامل خوب و همکاری تنگاتنگی که با فرماندهی انتظامی استان فارس داریم امیدواریم به زودی این سوداگر مرگ نیز دستگیر شود.

یگانه در ادامه میزان کشف مواد مخدر در سال جاری را 17 تن و 359 کیلوگرم انواع مواد مخدر اعلام کرد و گفت: در مقایسه با سال گذشته که رقم کشفیات در مدت دو ماه هشت تن و 222 کیلوگرم بود روند رو به رشد کشفیات در سال‌جاری از افزایش 111 درصدی حکایت دارد.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان در همین راستا اضافه کرد: در این مدت 169 دستگاه خودرو و 17 قبضه سلاح در ارتباط با عملیات‌ها از قاچاقچیان کشف و ضبط  و 3 هزار و 500 نفر نیز در ارتباط با جرایم مواد مخدر در سطح استان دستگیر شده‌اند.

وی همچنین بیان داشت: روند افزایش کشفیات مواد مخدر در سال‌جاری نشان می‌دهد به‌رغم ضربات مهلکی که به باندهای مواد مخدر در سال گذشته وارد شده است این باندها در حال بازسازی خود هستند که با واکنش قاطع پلیس مواجه شده‌اند.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان