انتشار عکس های بی حجاب نوه و عروس غلامرضا تختی

انتشار عکس های بی حجاب نوه و عروس غلامرضا تختی

تصاویری از نوه و عروس جهان پهلوان تختی که در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

 

عکس های بی حجاب نوه و عروس غلامرضا تختی در فضای مجازی منتشر شد. نوه جهان پهلوان تختی یک پسر جوان است که در خارج از کشور زندگی می کند و به تازگی با یک زن خارجی بی حجاب ازدواج کرده است.

 

انتشار عکس های بی حجاب نوه و عروس غلامرضا تختی

 

انتشار عکس های بی حجاب نوه و عروس غلامرضا تختی

 

شاید ندانید نوه جهان پهلوان غلامرضا تختی هم نام اوست و در آن سوی دنیا زندگی میکند . اولین عکس از همسر اروپایی وی در کنار غلامرضا تختی، نوه جهان پهلوان تختی و پسر بابک تختی که  در خارج از کشور به سر می‌برند را میبینید. به گزارش نازوب این اولین عکسی است که از غلامرضای جوان در شبکه های اجتماعی دیده میشود.

 

 

انتشار عکس های بی حجاب نوه و عروس غلامرضا تختی

 

کامران نجف زاده در آخرین پست وبلاگ خود مطلبی تحت عنوان وسوسه های ژورنالیستی نوشته که متن کامل آن را در ادامه می خوانید:‌

پانزده سال آزگار ،هر سال این روزها که رسید زنگ زدم به منزل شهلا توکلی… همسر تختی…دختر اتو توکل بزرگ.

 

 

انتشار عکس های بی حجاب نوه و عروس غلامرضا تختی

 

پانزده سال آزگار از من اصرار و او باز روزه سکوت گرفت…؛ «گفتم که بخواهم با کسی حرف بزنم حتما با شما». بعد اینقدر محترمانه گوشی را گذاشت که من تا سال دیگر خسبیدم. یکبار اما تلفن منیرو را داد.

عروسش. آن روزها بابک و منیرو ایران بودند. زنگ زدم به منیرو.قرار گذاشتیم شهرک اکباتان… و وقتی پسر بابک از مدرسه بیرون زد همانجا با او مصاحبه گرفتم.

 

اسم نوه تختی «غلامرضا» بود.غلامرضا تختی نوه غلامرضا تختی.می خواست کشتی گیر شود مثل بابابزرگش و شاکی از اینکه به هر کسی در مدرسه می گوید من نوه تختی ام باور نمی کند.

 

حالا آرزوی دور غلامرضا لای شمشادها گم شده. یک دهه گذشته. نازوب در ینگه دنیا عکسش را دیدم و بعید می دانم دیگر حال و حوصله یک خم گرفتن داشته باشد. کریسمس را در فیس بوکش وقتی کنار یک کاج تزیین شده نشسته تبریک می گوید.

 

 

انتشار عکس های بی حجاب نوه و عروس غلامرضا تختی

روزگار آن جوری که دوست دارد باراندازت می کند.داشت بیلیارد بازی می کرد.از هالوین می نویسد.درباره شب یلدا تحقیق می‌کند و می گوید بدجور درس می خوانم که نگویند نوه جهان پهلوان چیزی سرش نمی شود.

 

پلان بعدی .رفتم یک برنامه زنده .عید بود.طرف گفت شده سوژه ای را بخواهی شکار کنی و نشود.گفتم گفتگو با همسر تختی.خواستم.نشد.حرف نزد.نگفت چه شد که اینگونه شد.

نگفت چه افتاد این سر ما را…نگفت از جوراب قهرمان یک ملت و نامه های آخرش وحتی رفیق تختی که هتل دار بود هم حرف هایی زد که نتوانستم بنویسم شاکی بود از تختی چرا اینجا چرا در هتل من که رفیقت بودم؟مردم بعد از رفتن تو بابای مرا در آوردند اتاق شماره بیست و سه هتل آتلانتیک همانجوری مانده بود…

 

 

انتشار عکس های بی حجاب نوه و عروس غلامرضا تختی

من اجازه دارم نتایج میدانی پرسش و پاسخ هایم را منتشر کنم؟می توانم از شبی بنویسم که یکی زنگ زد به موبایلم.گفت:

«منx ام.تو می خواستی با شهلا مصاحبه کنی؟من راوی زندگی غلامرضا هستم…من می دانم بر او چه گذشت.جراتش را داری بنویسی آقای خبرنگار»؟گفتم ندارم.

از بندر انزلی بود.بیشتر از این هم حرف نمی زنم.گنگم.لالم.شوربختانه من حتی نمی توانم بنویسم طرف پیرمرد بود یا پیرزن.

 

محرمانه ها باید محرمانه بماند. به گزارش نازوب هر خبرنگاری در دوران کاری اش چیزهایی می بیند و می شنود که باید در سینه اش مدفون کند.می دانم وسوسه های ژورنالیستی گاهی آدم را به مسلخ می برد.مثل شهلا سکوت می کنم.

 

مطالب مرتبط

 

عکس نایاب و دیدنی از کودکی پهلوان تختی

عکسی نایاب از شهلا توکلی همسر جهان پهلوان تختی

پهلوان کوچک و نامدار ورامینی درگذشت + عکس


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان