یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
 یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
laghari

تجاوز مجری معروف بی بی سی به اجساد مردگان ! + (عکس)

مجموعه : اخبار
تجاوز مجری معروف بی بی سی به اجساد مردگان ! + (عکس)

 

به‌گزارش پلیس به‌تازگی اعمال حیوانی دیگری از این مرد کشف شده است. افشای این رسوایی‌ها سبب نگرانی مقام‌های امنیتی و پلیس شده و در همین رابطه اخیراً موجی از اعتراض‌های مردمی راه افتاده که این اعتراض‌ها بار دیگر بی‌توجهی مسئولان رسانه‌ای را زیر سؤال برده است

براساس مدارک مستند از 28 بیمارستان مختلف در سراسر انگلستان، ردپای این مجری شیطان‌صفت تلویزیونی در پرونده‌های آزار و اذیت بیماران 5 تا 75 ساله به چشم می‌خورد.
اغلب این بیماران که با آزار و اذیت جنسی و رفتار شیطانی جیمی ساویل روبه‌رو شده بودند در آبان‌ماه سال 1390 شمسی یعنی دوسال پیش از مرگ این مرد شیطان‌صفت لب به اعتراف گشودند و پلیس را در جریان اعمال حیوانی این مجری تلویزیونی قرار دادند.

 

تجاوز مجری معروف بی بی سی به اجساد مردگان ! + (عکس)

 

“جیمی ساویل” حتی با اجساد بیماران هم رفتاری وحشیانه داشت و از اشیا و وسایل زینتی آنان حلقه‌ها و انگشترهای گرانقیمت برای خود می‌ساخت. این مجری – بیمار جنسی – انگلیس پیش از این نیز به اتهام سوء‌استفاده از دختران جوان با وعده بازیگری و اشتغال به کار در شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی تحت تعقیب پلیس قرار گرفته بود، اما هربار با بهانه‌ها و ترفندهای مختلف بر اقدام شیطانی خویش سرپوش می‌گذاشت.
به‌گزارش پلیس به‌تازگی اعمال حیوانی دیگری از این مرد کشف شده است. افشای این رسوایی‌ها سبب نگرانی مقام‌های امنیتی و پلیس شده و در همین رابطه اخیراً موجی از اعتراض‌های مردمی راه افتاده که این اعتراض‌ها بار دیگر بی‌توجهی مسئولان رسانه‌ای را زیر سؤال برده است.

 


بیوگرافی هنرمندان