ما را دراینستاگرام دنبال کنید

شوالیه های تجاوز در BBC (عکس)

مجموعه : اخبار
شوالیه های تجاوز در BBC (عکس)

به گزارش ناز وب به نقل از خبرگزاری فارس، رسوایی‌های جنسی مجریان و سوء استفاده جنسی تهیه کنندگان و دست اندرکاران شبکه خبری «بی بی سی» هر روز ابعاد جدیدتری پیدا می‌کند و این سریال دنباله‌ دار همچنان ادامه دارد.

اردیبهشت 92 بود که واحد مرکزی خبر از لندن گزارش داد: استیوارت هال (Stuart Hall) تهیه کننده بی بی سی اعتراف که در فاصله سال‌های 1967 تا 1985 به 14 دختر، از جمله یک دختر 10 ساله، تعرض کرده است.

 

شوالیه های تجاوز در BBC (عکس)

 

* بی‌بی‌سی وحشت زده می‌شود!

 

استیوارت هال که به مدت نیم قرن از گویندگان، مجریان و تهیه کنندگان بی بی سی بود در سال 2012 لقب افراد برجسته انگلیس را دریافت کرد.

سخنگوی بی بی سی که پس از آشکار شدن سریال رسوایی سوء استفاده جنسی کارکنانش از کودکان انگلیسی، مدام ابراز شرمندگی کرده است در این باره گفت: بی بی سی از اقدامات بی‌شرمانه استیوارت هال، وحشت زده شده است و همدردی خود را با قربانیان ابراز می‌کند.

 

* شوالیه تجاوز!

 

شوالیه های تجاوز در BBC (عکس)

 

«جیمی ساویل» یک شخصیت بسیار معروف و عجیب و غریب است که در سال 1990 لقب شوالیه را نیز دریافت کرد.

وی که در اکتبر 2011 در سن 84 سالگی مرد، کارگردان قسمت دیگری از سریال «فساد جنسی کارکنان بی‌بی‌سی» است که با 14 فقره اتهام تجاوز جنسی مواجه شد.

ساویل در دهه‌های 1970 و 1980 یکی از بزرگترین ستاره‌های تلویزیونی انگلیس بود، اما پس از مرگ وی در سال 2011، پلیس کشف کرد که وی در مقیاس بی سابقه‌ای مرتکب جرائم جنسی شده است.

گفته می‌شود تراویس این تجاوزها را در سالهای 1977 تا 2007 علیه زنان و دخترانی که بعضی از آنها 15 ساله بوده اند، مرتکب شده است.

دو اتهام تازه علیه تراویس مربوط به تجاوز به یک دختر 16 ساله بین ژانویه 1992 تا دسامبر 1993 است.

 

شوالیه های تجاوز در BBC (عکس)

 

* تجاوز جنسی شوالیه به اجساد

 

گفته می‌شود زمانی که ساویل به عنوان نماینده مرکز سلامت انگلیس در بیمارستان‌‌های این کشور مشغول به کار بوده است، علاوه بر تجاوز به بیش از 103 تن از کارکنان، با اجساد مردگانی که در سردخانه‌ها نگه‌داری می‌شده‌اند نیز ارتباط جنسی برقرار می‌کرده است.

پس از چندی خبرگزاری فرانسه ابعاد جدیدتری از فساد این مجری باسابقه بی‌بی‌سی افشا کرد.

خبرگزاری فرانسه در این خصوص نوشت:

براساس تحقیقات جدیدی که صورت گرفته است مشخص شد “جیمی ساویل” مجری سابق برنامه‌های کودک در شبکه بی بی سی در زمان حیات خود بیش از 500 کودک را که در میان آنها قربانیان دو ساله نیز وجود داشته مورد سوءاستفاده جنسی قرار داده است.

تحقیقات نشان می‌دهد بیشتر قربانیان ساویل در گروه سنی 13 تا 15 سال قرار داشتند.

این رسوایی، شبکه بی بی سی را وارد بحرانی کرد که به استعفای “جرج انتویستل” مدیرکل این شبکه در نوامبر 2012 انجامید.

سریال رسوایی‌های جنسی دست اندرکاران بی بی سی، همچنان در انگلیس در حال پخش است و هر روز ابعاد جدیدتری از اقدامات غیرانسانی کارکنان «شبکه سلطنتی انگلیس» افشا می‌شود.

 

مطالب مرتبط

 

داغ ترین اخبار/ تجاوز به دختر کره ای توسط مربی تیم امید ایران

بیوگرافی جدید سیاوش اسعدی و ماجرای تجاوز به ریحانه پارسا +عکس و فیلم

تجاوز گروهی این 7 مرد شیطان صفت به آتنا دختر 20 ساله


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان