یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
 یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
laghari

جدایی خواننده معروف از همسر خیانتکارش + عکس

جدایی خواننده معروف از همسر خیانتکارش + عکس

 

ماریا کری,  کریستینا میلیان, نیکول شریزنگر, سلیتا ایبانکز و کیم کارداشیان زنانی بودند که من در طول زندگی ام با آنها دوست بوده و با آنها در ارتباط بودم

 

“ماریا کری” از همسرش “نیک کانن” جدا شد. “ماریا کری” 44ساله و خواننده سرشناس پس از 6سال زندگی مشترک از همسرش “نیک کانن” 33سال جدا شد. “نیک کانن” با اعلام این خبر گفت که چند وقتی می شود که ما در خانه هایی جداگانه زندگی می کنیم و تصمیم قطعی برای جدایی گرفته ایم. او همچنین اضافه کرد که من و ماریا در حال بررسی کردن وضعیت فرزندان دوقلویمان هستیم تا بهترین تصمیم را درمورد آنها بگیریم.

جدایی خواننده معروف از همسر خیانتکارش + عکس

گویا این زوج مدتی بود که با یکدیگر مشکل داشتند اما پس از مصاحبه عجیب “نیک کانن” این مشکلات دو چندان شد چرا که نیک در یک مصاحبه جنجالی عنوان کرده بود که من با 5 تن از معروف ترین زنان هالیوودی ارتباط جنسی داشتم و کسی مثل من نیست که با این همه زن معروف ارتباط داشته باشد. ماریا کری,  کریستینا میلیان, نیکول شریزنگر, سلیتا ایبانکز و کیم کارداشیان زنانی بودند که من در طول زندگی ام با آنها دوست بوده و با آنها در ارتباط بودم!
پس از این مصاحبه “ماریا کری” حسابی از همسرش شاکی شده و تصمیم نهایی خود را گرفته که از وی جدا شود چرا که معتقد است نیک واقعا فکر احمقانه ای می کند که به ارتباط با زنان معروف در گذشته خود افتخار می کند!


بیوگرافی هنرمندان