ما را دراینستاگرام دنبال کنید

عاشقان هری پاتر به این هتل دعوت می شوند + عکس

عاشقان هری پاتر به این هتل دعوت می شوند + عکس

هتل جادویی و زیبای هری پاتر برای عاشقان او ساخته شد. خواندن ادامه مطلب در بخش زیر آمده است.  نازوب: هتلی در لندن اتاق‌هایی را به سبک “دنیای هری پاتر” و “جادوگری” ساخته است.

 

 از آنجایی که تحصیل در مدرسه هوگارتز برای هر کسی در دسترس نیست، کسانی که در لندن هستند می‌توانند یک شب در هتلی بمانند که بازسازی دنیای “هری پاتر” است.

 

بوتیک هتل جورجین هاوس دو اتاق را به سبک اتاق‌های جادوگری “پاتر” درست کرده و در آن تخت خواب، ظرف‌های فلزی، بطری‌های معجون وجود دارد و بر اساس گفته‌های وبسایت هتل “تجهیزات جادوگری که هر جایی پیدا نمی‌شود، در این اتاق‌ها موجود است.

 

مهمانانی که به خاطر “بسته هری‌پاتر” به این هتل می‌روند، یک شبانه روز کامل آنجا می‌مانند؛ ابتدا صبحانه مخصوص “هری‌پاتر” می‌خورند و سپس به ایستگاه  ویکتوریا که نزدیکی آنجاست می‌روند تا با اتوبوس به گردش در دنیای هری‌پاتر بروند. این اتوبوس آنها را به استودیوی برادران وارنر که خارج از شهر لندن است می‌برند.

 

این هتل در وبسایت رسمی خود نوشته: “اتاق‌های آن به گونه‌ای طراحی شده که شما را به دنیای هری پاتر ببرد.” این اتاق‌ها به سبک گاتیک (ترسناک) ساخته شده و بسیار به مدرسه هوگارتز شبیه است.. این اتاق‌ها با اتاق‌هایی که قبل از این در آن اقامت می کردید، بسیار متفاوت است، اما بسیار زیبا هستند…”

 

عاشقان هری پاتر به این هتل دعوت می شوند + عکس

عاشقان هری پاتر به این هتل دعوت می شوند + عکس

 

 

منبع: yjc.ir

 

 برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان