عکس های دختری که تمام مادران دنیا را شوکه کرد

عکس های دختری که تمام مادران دنیا را شوکه کرد
دختری دو ساله، در روز تولد مادرش با یک ویدئو او را شگفت زده کرد و پدرش هم با انتشار آن در شبکه های اجتماعی، این کودک را مشهور و محبوب ساخت و همه دوستش دارند.
 
به گزارش ناز وب :در یک کلیپ نشر یافته در یوتیوب که بیش از 230،000 بار مشاهده شده است، دختر دو ساله ای به نام کلر همه دلایل خود برای عشق به مادرش را فهرست کرد.غافلگیر کردن مادر توسط دخترش در یوتیوبکلر در این فیلم کوتاه می گوید: "مامان سلام . من فقط می خواستم بگم: تولدت مبارک !
 
او فریاد می زند: . "من می خواهم بدانید که شما بزرگترین مامان دنیایی. من دوستت دارم . دلایل بسیاری هست که من شما را دوست داشته باشم. اول این که تو بزرگترین مامان دنیاییکلر با قهقهه می گوید: دلیل شماره دو این است: "شما شگفت انگیزی! و دلیل سوم این که بهترین مادری! غافلگیر کردن مادر توسط دخترش در یوتیوب
 
او در حالی که دارد به سمت جلو اشاره می کند، می افزاید: چهارمین دلیل این که شما بهترین آشپز هستی!خلق و خوی او اندکی تغییر می کند وقتی که رو به دوربین در صدای محزون می گوید: "من دوست دارم با تو بودن را. شما خیلی سخت کار می کنید و من وقتی تو نیستی دلم برایت تنگ می شود. مامان آماده ای؟ تولدت مبارک!و بعد آواز می خواند: تولد، تولد، تولدت مبارک …!
 
 
 
 
 

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان