بوسه عاشقانه این زن در ملا عام در تهران (عکس)

بوسه عاشقانه این زن در ملا عام در تهران (عکس)
تهران، دیروز میزبان یک مراسم تقدیر دیگر هم بود. آن هم به همت موسسه «اوج» که برای «محمدحسین جعفریان» شاعر، نویسنده، روزنامه نگار و مستندساز، مراسم بزرگداشت برگزار کرد.حضور چهره های مختلف از طیف های مختلف فرهنگی و هنری.
 
 
 
یکی از حاشیه های این مراسم بود. قرارگرفتن نام هایی  همچون «حجت الاسلام محمدعلی زم»، «بهروز افخمی»،«علیرضا قزوه»، »وحید یامین پور» ، «حجت الاسلام محمدرضا زائری»، «شهرام شکیبا» و … در یک مراسم، از جمله حاشیه های این مراسم تقدیر بود. ضمن این که که سفیر افغانستان، کلاه مخصوص «احمدشاه مسعود» مبارز شهید افغان را به پاس تلاشهای جعفریان در زمان حضورش در افغانستان، به وی اهدا کرد که بسیار زیبا بود.
 
 
اما بی شک، مهم ترین حاشیه این مراسم که با تشویق و ابراز احساسات حاضران هم همراه شد، بوسه همسر جعفریان بر دستان او بود. «ساقی جعفریان» که پیش از این هم با انتشار نامه ای سرگشاده، به استقبال این مراسم بزرگداشت رفته بود، دیروز و در مراسم بزرگداشت، به ناگاه خم شد و بر دستان همسرش محمدحسین جعفریان بوسه زد. کاری که از لنز  دوربین عکاسان هم پنهان نماند و  به سرعت هم در رسانه های مختلف بازتاب داشت.
 
 

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان