moharam

تجاوز جنجالی یک خاخام به 3 دختر نوجوان

تجاوز جنجالی یک خاخام به 3 دختر نوجوان

تجاوز جنجالی یک خاخام به سه دختر زیبا

ماجرای خبرساز تجاوز فرقه یهودی به چند دختر و ضرب و شتم یک پسر. به گزارش سایت نازوب پلیس شهر پتخ تیكوا، یك خاخام سرشناس یهودی كه در كنیسه به تعلیم تورات می‌پرداخت را به جرم تجاوز به 3 دختر و كتك زدن یك پسر دستگیر كرد.
در پی شكایت مادر این 3 دختر مبنی بر اینکه این خاخام به دخترش تجاوز كرده و با دو دختر دیگر وی اعمال شرم‌آوری را انجام داده است، پلیس رژیم صهیونیستی این خاخام را دستگیر كرد.
بنا بر این گزارش، این خاخام در یك كنیسه به كودكان و نوجوانان یهودی تورات تعلیم می‌داد و به دلیل ارتباط نزدیكی كه با یكی از دختران تحت تعلیم خود داشت، وی را مجبور به تجاوز جنسی كرده بود.
 
 
تجاوز جنجالی یک خاخام به 3 دختر نوجوان
 
 

مجازات عجیب خاخام بخاطر تجاوزی جنسی خودش!!

دخترانی که مورد تجاوز قرار گرفتند 16، 14 و 13 ساله بودند. به گفته پلیس رژیم صهیونیستی، این خاخام به دلیل عقاید توراتی در زمینه تعلیم و تربیت، برای پاک کردن گناهانش برادر این سه دختر را به شدت مورد ضرب و شتم قرار داد تا گناهان خودش پاک شود!
محکمه ی شخصی بسیار عجیبی که این خاخام خودش صادر و اجرا کرده است! این خبر خشم بسیاری از افراد را برانگیخت و از اقدام وحشتناک و عجیب این خاخام حیرت زده شدند.
 
 
تجاوز جنجالی یک خاخام به 3 دختر نوجوان
 

اعتراف وحشتناک خاخا

 
او در اعترافات خود گفت: من این اعمال و تجاوزها را چندین بار در کنیسه ای که برادر این دخترها هم حضور داشت انجام دادم تا شاید بار گناهم کمتر شود و برادر این دخترهای زیبا هم در گناه من شریک باشد!
متاسفانه این اولین باری نیست كه یك خاخام مرتكب چنین جنایاتی می‌شود. چندی پیش نیز یك خاخام یهودی فرزند خود را با چكش مورد ضرب و شتم قرار داد و او را فلج كرد تا گناهانش پاك شود و تعالیم تورات را به خوبی فرا گیرد!
باورهای غلط، عدم آموزش و تعلیم در خودشناسی و خداشناسی، انسان را مجبور به کارهای حیوان صفت و غیر منطقی می کند.
اگر بحث دین، گروه و فرقه را کنار بگذاریم این انسانیت است که در هر شرایطی باید همراه ما باشد و با عقل و درایت زندگی کنیم و برای اشتاهات و خطاهای خود کسی را مسئول ندانیم.
 

چند خطی خاخام ها را بشناسید.

یهودیت خاخامی یا ربانی یکی از شاخه‌های اصلی یهودیت بود که از زمان تدوین تلمود تا سده ی 6 میلادی وجود داشت. خاخام در میان یهودیان آواره، در سده‌های دوم تا ششم میلادی با تدوین تلمود و میشنا و در نبود نیایشگاه‌های مقدس بر مذهب جهان غالب بود.

این مذهب بر این باور استوار بود که موسی در کوه سینا نه تنها تورات بلکه قانون شفاهی را نیز تحویل‌داد و موسی نیز این قانون را به صورت شفاهی به مردمانش منتقل نمود.

یهودیت خاخامی در تضاد با یهودیت قرائتی بود که قانون شفاهی را باور نداشتند و تنها نص تورات را ارجحیت و برتر می‌نهادند.

گلایه خدا از یهود: مهم نیست با اسلام و قرآن که ورژن جدید و بروز راه شناخت خدا که آخرین امید بشریت برای نجات از این جهنم وعده داده شده است دشمنی میکنید، چرا بر شاخه ای که نشسته اید اَره میکنید آیا حسادت وتکبر تان چنان کورتان کرده که که از خدای شاهد و مشهود شرم ندارید.

بسیاری از فرقه های یهودی خاخام ها را قبول ندارند. و از آنها اطاعت و پیریوی نمی کنند.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان