moharam

سرنوشت چنگ کشیدن بازیگر زن به مامور ناجا!

سرنوشت چنگ کشیدن بازیگر زن به مامور ناجا!

سرنوشت چنگ کشیدن بازیگر زن به مامور ناجا چه شد؟

قانون در همه جای دنیا همیشه لازم الاجراست. بماند برخی قانونها منطقی نیست ولی در هر کشوری اقامت دارید باید به قوانین احترام گذاشت و اجرا کرد.

ماجرای توهین بازیگر چهره به مامور ناجا

چندی پیش مامورین ناجا که برای اجرای قانون عفاف و حجاب در محل کنسرتی حاضر شده بودند با خانم بازیگری مواجه می شوند که وضعیت ظاهری وی نیاز به تذکر داشت.

اما این بازیگر زن با بی اعتنا به مامور ناجا راه خود را ادامه می دهد و مجددا مورد اعتراض مودبانه مامورین قرار می گیرد. تذکر مجدد باعث می شود این بازیگر نامی سینما مقابل چشم حاضرین ابتدا شروع به فحاشی کند و بعد هم با تندی و توهین به ناجا به سمت یکی از مامورین حمله ور شود و به صورت وی چنگ بزند.

طبیعی است که وی دستگیر و بازداشت شود. در خبرها نیز آمد که چند تن از مامورین ناجا از وی شکایت شخصی کرده اند. تا اینجای ماجرا آن چیزی است که در رسانه ها منتشر شد.

 

سرنوشت چنگ کشیدن بازیگر زن به مامور ناجا!

 

حکم بازیگر زنی که به مامور ناجا توهین و فحاشی کرد.

  1. سرنوشت این خانم چه شد؟
  2. با وی چه برخوردی صورت گرفت؟
  3. برای این تخلف محرز وی چه مجازاتی در نظر گرفته شد؟
  4. آیا برخوردی که با وی شد می تواند درس عبرتی برای دیگران شود؟
  5. آیا مر قانون و عدالت در صدور حکم قضائی برای این خانم بازیگر اعمال شده است؟

 متاسفانه قانون اجرا نشد. وی برخلاف بقیه متهمین بجای بازداشتگاه به نمازخانه ناجا راهنمائی می شود و مدت کوتاه بازداشت خود را در آنجا بسر می برد.

پس از دستگیری حداقل ده نفر از مسئولین تماس می گیرند و ناجا را تحت فشار قرار می دهند تا وی را آزاد کنند. نهایتا نیز وی آزاد می شود و مامورین ناجا مجبور می شوند شکایت خود را پس بگیرند.

  • عدلیه چه جوابی به تاریخ دارد؟
  • چه پاسخی برای تفاوت بین دو مجرم سرشناس یا فرد عادی وجود دارد؟

چهره ها یا آقازاده های ویژه خوار، فقط حق دارند چشم در چشم مامور ناجا به نوامیس مردم تعرض کنند و آزادانه بچرخند.

البته وقتی برخورد با معاون اول رئیس جمهور با پرونده کلفت اتهام به فساد، خط قرمز رئیس جمهور می شود، دور از انتظار نیست که خانم بازیگر نیز خط قرمز عده ای دیگر قلمداد شود و با چند تلفن و توصیه و سفارش از چنگ قانون فرار کند.

شمشیر عدالت که کند شود، عده ای هم با پشت گرمی به قانون دان های قانون شکن چپاول علنی می کنند. خانم بازیگر ابتدا به صورت مامور ناجا چنگ زد و بعد هم به صورت خود ناجا.

 

سرنوشت چنگ کشیدن بازیگر زن به مامور ناجا!

 

چنگ زدن به صورت مامور ناجا پذیرفتنی بود اما چنگ زدن به صورت فرشته عدالت تحمل کردنی نیست. این رفتارها محکوم به تاریکی و خاموشی است.
عیاران ظاهرپرست که در مسند قدرت نشستند فراموش نکنند که برای لحظه لحظه این بی عدالتی ها و تبعیض ها و خاصه تراشی ها و قبیله گرائی ها باید در برابر چشم پابرهنه ها هم در این دنیا و هم روز قیامت حساب پس دهند.

این واکنش هایی بود که توسط رسانه های خبری به اشتراک گذاشته و اعتراض خود را این چنین بیان کردند.

این خبر و اقدام بازیگر زن سینما و تلوزیون، مربوط به سال 1391 می باشد.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان