هدیه های ارزشمند با قیمت مناسب (+ تصاویر)

هدیه های ارزشمند با قیمت مناسب (+ تصاویر)
نازوب؛ اصولا خیلی از ما هیشه دغدغه داریم که برای هدیه بردن چه چیزی مناسب است در این مقاله چند هدیه مناسب و زیبا و با ارزش را به شما معرفی می کنیم. 
Cute Web Basically, many of us are concerned about what is right for giving gifts. In this article, we introduce a number of great, beautiful and valuable gifts.
 
همه می دانیم نوسان مداوم قیمت سکه در ماه های اخیر و قیمت های نجومی سکه باعث شده که خیلی ها از پس مخارج خرید سکه و طلا و جواهر های سنگین برای تازه عروس و داماد ها ،چشم روشنی تازه وارد ها و یا کادوی تولد گران برنیایند در این گزارش ما به شما پیشنهاد هایی برای اینکه هدیه هایی جذاب و البته با قیمت مناسب تهیه کنید، ارائه می کنیم.
 
  1 – سکه گرمی

بانک مرکزی پس از گران شدن قیمت سکه و رواج یافتن سکه های غیر استاندارد موسوم به هخامنشی یا پارسیان تصمیم گرفت وارد بازار عرضه سکه های به اصطلاح خرد شود. این سکه ها که در بین عموم به گرمی یا ربع ربع شهرت دارد اولین بار در بانک پاسارگاد عرضه شد و امروزه در بانک های مختلفی از جمله ملی عرضه می شود. قیمت این سکه مانندسایر سکه های طلا در حال تغییر است و با نوسانات بازار تنظیم می شود.

 

هدیه های ارزشمند با قیمت مناسب (+ تصاویر)  

 

2 – گل نقره
گل های نقره ای کار دست هنرمندان تبریز، اصفهان و البته ترکیه است. این گل ها خاصیت تزئینی داشته و بسیار زیبا هستند علاوه بر این با توجه به وزن نقره به کار رفته در آنها دارای قیمت های گوناگونی هستند.

گل نقره در بازار معمولا از 20 هزار تومان تا 200 هزار تومان موجود است. از ویژگی های جالب آن این است که به دلیل ارزش نقره در هر زمان قابل فروش می باشد و اگر احیانا کسی که به او هدیه می دهیم از آن خوشش نیامد!! می تواند به قیمت مناسب بفروشدش.

 

هدیه های ارزشمند با قیمت مناسب (+ تصاویر) 
 
 
3 – سکه نقره

سکه های نقره ای این روزها در وزن های مختلف و در بسته بندی های وکیوم شده در بازار موجود است و شما می توانید بر مبنای توان مالی خودتان و یا بر اساس مبلغی که برای تهیه هدیه در نظر گرفته اید آنها را تهیه کنید. این سکه ها هم قابل فروش می باشند البته به شرطی که آنها را از مراکز معتبر تهیه کرده باشید.

 

هدیه های ارزشمند با قیمت مناسب (+ تصاویر) 

 

4 – کمی ابتکار با پول

همیشه لازم نیست کادو های خیلی گران بخرید درست است که چشم و هم چشمی هایی وجود دارد که قابل انکار نیست اما اگر هدیه های خود را به شکلی شکیل و با یک دنیا محبت هدیه کنید بیشتر به دل می نشیند حتی اگر پول زیادی برای آنها خرج نکرده باشید. می توانید اسکناس های دو، پنج و یا 10 هزار تومانی را به زیبا ترین شکل با گل تزئیین کنید آن وقت دیگران به سلیقه شما تبریک خواهند گفت.

 

هدیه های ارزشمند با قیمت مناسب (+ تصاویر) 

هدیه های ارزشمند با قیمت مناسب (+ تصاویر) 
 

 

5 – کارت هدیه
یکی از اقدامات بسیار خوب بانک ها در سالهای اخیر عرضه کارت هدیه است شما به میزان توانتان یک کارت را شارژ می کنید جمله دلخواهتان را روی آن درج می کنید و بایک بسته بندی با سلیقه تقدیم عزیزانتان می کند.
همانطور که در تبلیغات بانک ها هم گفته می شود شما با این کار حق انتخاب را به عزیزانتان هدیه می کنید!!
البته نظر شخصی من این است که بیشتر مردم نیازی به حق انتخاب ندارند به محبت شما نیازمندند پس سعی کنید برای تهیه هدیه نهایت سلیقه تان را به کار ببرید.
هدیه های ارزشمند با قیمت مناسب (+ تصاویر) 
 

 

6 – سفرهای یک روزه و تورهای ارزان
سفر بهترین هدیه است مخصوصا برای زوج های جوان. بر طبق تصور عموم تورهای مسافرتی معمولا گران هستند.اما حقیقت این است که می توانید زمان سفر را کمتر کنید اما با بهترین امکانات به عزیزانمان یک دنیا خاطره به یاد ماندنی هدیه بدهیم.
هدیه های ارزشمند با قیمت مناسب (+ تصاویر) 
 

 

7 – دعای خیر بایک لبخند
بزرگتر ها، کوچکترها و همه کسانی که دوستشان داریم و دوستمان دارند یک نعمت اند و حضورشان به خودی خود زیبا ترین هدیه است. پس اگر می خواهید به خاطر اینکه قادر به خرید هدیه گران نیستید دیگران را از حضورتان محروم نکنید همین الان از این تصمیم منصرف شوید.
 
با دعای خیر و لبخند و یک کارت تبریک با جمله هایی زیبا به سراغ عزیزانتان بروید و در شادی هایشان شریک شوید.
 

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان