laghari

عکس هایی از مراکز فساد در کاباره های این کشور

عکس هایی از مراکز فساد در کاباره های این کشور

اخیرا کشور مالزی تبدیل به جولانگاه ضد انقلاب، مفسدان اقتصادی گریخته از ایران و عناصر فتنه گر تبدیل شده است. در همین راستا گفته می شود برخی عوامل ضدانقلاب و دست اندركاران شبكه های ماهواره ای فتنه گر نیز به سمت مالزی سرازیر شده اند.

در حال حاضر، هزاران ایرانی در مالزی چند ملیتی تحصیل یا کار می کنند ( ایرانیهایی که بعضا تحت تاثیر تبلیغات دروغین اسلامی بودن مالزی به این کشور سفر کردند) و این در حالی است كه مالزی فقط به اسم یك كشور اسلامی شناخته می شود اما در بطن خود نه تنها شباهتی به كشورهای اسلامی ندارد، بلكه مانند جوامع افسارگسیخته غربی، مملو از كاباره ها، دیسكوها و مراكز فساد است.

چندی پیش در این كشور به اصطلاح اسلامی، رقاصی رقاصه‌های هندی در ساختمان محل برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن در مالزی موجب حرمت شکنی و اعتراضات گسترده ای شد.

جالب اینكه در این كشور كه به عنوان مامن و اقامتگاه جدید فتنه گران و شبكه های ضدانقلاب مطرح شده است، برنامه های خواننده های لس آنجلسی در ایام ماه مبارک رمضان در مالزی به طور قابل توجهی افزایش یافته است و مجله های تبلیغاتی متعدد که در کوالالامپور پایتخت مالزی به چاپ می رسد به طور وسیع آگهی های مبتذل و گاه مستهجن کنسرت های این خواننده ها منتشر می شود.

به گزاش نازوب به نقل از باشگاه خبرنگاران خطر فساد و انحرافات اخلاقی این كشور كه نام اسلامی را با خود به یدك می كشد، اكنون بیش از همه برای آن دسته از خانواده های ایرانی احساس می شود كه تصور می كنند در حال فرستادن فرزندان خود به یك كشور اسلامی هستند در حالی كه بسیاری از دانشجویان ایرانی كه برای تحصیل عازم این كشور می شوند علاوه بر نامعتبر بودن مدارك دانشگاهی مالزی، در معرض خطر مراكز فساد فعال در این كشور هستند.

طبق گزارش یک موسسه تحقیقاتی فقط در کوآلالامپور مالزی 280 مرکز فساد با تابلوی علنی وجود دارد.

 

گوشه ای از تصاویر برخی از مراكز فساد و كاباره های مالزی:
 
 
 
 
 
 

 
 

 

عکس هایی از مراکز فساد در کاباره های این کشور
 
 
 
 
 
 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان