ثبت نام این مانکن مدل و بازیگر معروف در انتخابات

ثبت نام این مانکن مدل و بازیگر معروف در انتخابات
در ادامه ثبت نام هنرمندان سینما برای عضویت در شورای شهر؛ داریوش مهرجویی نیز قصد دارد تا عضو شورای شهر محمدشهر کرج شود.داریوش مهرجویی در واکنش به ثبت نام سینماگران برای عضویت در شورای شهر به ایلنا گفت: اینکه هنرمندان احساس مسئولیت کرده اند و می خواهند عضو شورای شهر شوند؛ کار مثبتی است. زیرا هنرمندان زیباشناسی دارند و می توانند در زیبا شدن و تمیز شدن شهر نقش زیادی داشته باشند. 

وی ادامه داد: این تصمیم سینماگران هیچ منافاتی با فعالیت های سینمایی آنها ندارد و تصور نمی کنم نامزد شدن هنرمندان سینما برای شورای شهر ارتباطی با وضعیت این روزهای سینما داشته باشد. در تمام دنیا هنرمندان در امور اجرایی شهر و تصمیم گیرهای شهری حضور پیدا می کنند.مهرجویی تاکید کرد: خود من قصد دارم درصورت امکان عضو شورای شهر محمد شهر کرج بشوم زیرا معتقدم نام حضرت محمد(ص)؛ پیامبر گرامی اسلام روی این شهر قرار دارد و باید این شهر زیبا و تمیز باشد.مهرجویی فیلم نارنجی پوش را درباره مشکلات زیست محیطی کارگردانی کرده است.

ثبت نام این مانکن مدل و بازیگر معروف در انتخابات

از سوی دیگر

یک بازیگر جوان سینما و تلویزیون در انتخابات شورای شهر تهران نامزد شد.به گزارش "بوتیا”، دانیال عبادی بازیگر ۳۱ ساله سینما و تلویزیون برای تکمیل مراحل ثبت نام خود برای کاندیدهای انتخابات شورای شهر تهران به ستاد انتخابات کشور مراجعه کرد.بر اساس اطلاعات موجود درباره او در فضای مجازی، عبادی متولد ۱۳۶۱ در مشهد است و مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی دارد.

او در فیلم هایی سینمایی «غیرمنتظره»، «یکی از ما دو نفر»، «امشب شبه مهتابه»، «آن سوی پرچین»، «قبرستان غیرانتفاعی» و مجموعه تلویزیونی «راستش را بگو» ایفای نقش کرده است.عبادی فعالیت هایی هم در زمینه ی مد، به عنوان یک مانکن داشته است.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان