فرشتگان

افتتاح ۸ طرح آموزشی در شهرستان دیر

مجموعه : اخبار
افتتاح ۸ طرح آموزشی در شهرستان دیر

به گزارش ناز وب به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، علی بحرانی صبح امروز در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان دیر، با بیان اینکه در ساخت فضاهای آموزشی با همکاری خیران قدم‌های موثری برداشته شده است، اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز به عنوان بازوی آموزش و پرورش نقش موثری در جهت احداث پروژه‌های آموزشی دارند و برای جذب و تشویق بیشتر آنان در این امر خیر و برکت باید تلاش شود.

وی با بیان اینکه 8 طرح آموزشی در شهرستان دیر بیش از 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند گفت: این طرح که درنقاط شهری و روستایی قرار داردبا اعتبار 15 میلیارد ریال ساخته شده است که تا دهه فجر امسال تکمیل و به بهره‌برداری می‌رسد.

فرماندار دیر با اشاره به اینکه جلسات آموزش و پرورش باید تحول آفرین باشد گفت:  بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی زیربنای توسعه کشور آموزش و پرورش است که باید این راستا قدمهای موثر تری برداشته شود.

بحرانی به انتخاب معام نمونه پرداخت و افزود:  برای انتخاب معلم نمونه باید امتیاز و شرائط خاصی درنظر گرفته شود تا سبب حرکت و ایجاد انگیزه در بین معلمین شود.

وی با بیان اینکه شهرستان دیر از ظرفیت بالای انسانی و آموزشی برخوردار است، افزود: دانش‌آموزان و پژوهشگران این شهرستان در عرصه‌های گوناگون به ویژه در جشنواره‌ها و آزمون‌های مختلف صاحب رتبه هستند.

فرماندار دیر با بیان اینکه ساخت و سازهای آموزشی در شهرستان رضایت بخش است، خاطرنشان کرد: در این ساخت و سازها به لحاظ عدم ساماندهی و ظرفیت سنجی نقاطی با تراکم و کمبود فضا مواجه هستیم.

بحرانی بنای اساسی جامعه را آموزش و پرورش دانست و گفت: معلمان در درجه اول باید خود را یک مربی بدانند وبه آموزش صرف تکیه نکنند.

 


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان