لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

شوکه شدن همه از چهارمین ازدواج جنیفرلوپز!! عکس

شوکه شدن همه از چهارمین ازدواج جنیفرلوپز!! عکس
  جنیفر لوپز" در سال 2004 با مارک آنتونی ازدواج کرد و دو سال پیش از او جدا شد. دو قلوهای 5 ساله حاصل این ازدواج هستند که در حال حاضر با " جنیفر لوپز " زندگی میکنند…
 
جنیفر لوپز خواننده سرشناس هالیوودی تجربه سه زندگی مشترک ناموفق را در کارنامه دارد و شاید منطقی باشد که با دید جدی تر و عمیق تری به ازدواج نگاه کند. اما این خواننده 44 ساله اخیرا اعلام کرد در مورد رابطه اش با " کاسپر اسمارت " معشوق 26 ساله اش همه چیز را به سرنوشت سپرده است ، او افزود مشتاق است بداند این رابطه او را تا کجا می برد.
 
شنیده میشود وقتی "جنیفر لوپز " مصاحبه ای در هفته گذشته داشت در سوالی که از وی در مورد ازدواج پرسیده شد جواب داد: در مورد ازدواج کردن مطمئن نیست و پیوسته در مورد آن فکر میکند. این درحالی است که او سابقا جواب میداد که رابطه اش با "کاسپر اسمارت" تنها یک رابطه رومانتیک است.
 
 
او افزود : اگرچه چالش های زیادی در زندگی شخصی ام وجود دارد اما به عشق ایمان دارم و به نظرم عشق مهمترین چیز در زندگی است." جنیفر لوپز" در سال 2004 با مارک آنتونی ازدواج کرد و دو سال پیش از او جدا شد. دو قلوهای 5 ساله حاصل این ازدواج هستند که در حال حاضر با " جنیفر لوپز " زندگی میکنند.

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
دختری  عجیب با پاهای قورباغه ای!! عکس
دختری عجیب با پاهای قورباغه ای!! عکس
مشاهده بیشتر