a

فیلم و عکس خصوصی رومینا اشرفی و دوست پسرش+ مصاحبه

مجموعه : اخبار حوادث
فیلم و عکس خصوصی رومینا اشرفی و دوست پسرش+ مصاحبه

قتل فجیع رومینا اشرفی توسط پدرش در خواب قلب ایران را به دردآورد! در ادامه نگاهی داریم به تصویر خصوصی رومینا و دوست پسرش بهمن خاوری. و فیلم مصاحبه با دوست پسر 27 ساله ی رومینا 13 ساله.

اهالی تالش اول خرداد شاهد جنایت هولناکی در محله بودند که مرگ تلخ دختر 13 ساله را رقم زده بود. رومینا اشرفی در خواب به قتل رسیده بود. رومینا، دانش آموز ۱۳ساله تالشی به جرم فرار با پسری که دوستش داشت دستگیر و علیرغم اینکه اصرار کرده بود او را به پدرش تحویل ندهند، به خانواده اش بازگردانده شد.

 

عکس های عاشقانه رومینا اشرفی با بهمن به قتل تلخ ختم شد

 

فیلم و عکس خصوصی رومینا اشرفی و دوست پسرش+ مصاحبه

 

عصر یکم خرداد کانال های محلی تالش از یک قتل فجیع ناموسی خبر دادند. دختری 13 ساله در سفید سنگان لمیر از بخش حویق به دست پدرش در خواب سر بریده شد.

رومینا دلباخته یکی از پسرهای همشهری شده بود. به گفته محلی ها، مخالفت های شدید پدر دختر با ازدواج این دو به دلیل تفاوت های فرهنگی، آنها را به فکر فرار از منزل وا داشت. اما پیگیری های خانواده ها به دستگیری آنها توسط پلیس منجر می شود.

به گفته افراد محلی رومینا به دلیل حفظ امنیت جانی خود و آشنایی با خلقیات پدرش تمایل به بازگشت به خانه نداشته اما به ناچار و طبق قوانین به پدر خانواده تحویل داده می شود.

ماجرای رومینا اشرفی از زبان بهمن خاوری و خواهرش

 

 

فیلم و عکس خصوصی رومینا اشرفی و دوست پسرش+ مصاحبه

 

شنیده ها حاکی از آن است که پس از بازگشت رومینا به خانه، جو حاکم بر خانه نه تنها آرام نمی گیرد بلکه اختلافات و تحریکات خانوادگی بالا گرفته و آتش خشم پدر شعله ور تر میشود تا جایی که پدر در روز یک خرداد با خلوت کردن خانه ، گردن رومینای ۱3 ساله را با استفاده از داس درحالی که او در خواب بود به طرز فجیعی از تن جدا می کند.

به گفته افراد محلی، پدر بعد از ارتکاب جرم با در دست داشتن داس از خانه خارج شده و به قتل دخترش اعتراف می کند و توسط پلیس بازداشت و به مراجع قضایی سپرده می شود.
تصویر

واکنش ها به قتل رومینا دختر 13 ساله تالشی زیاد بود

مطابق با ماده ۲۲۰ قانون مجازات اسلامی پدر در جایگاه ولی دم در قتل فرزند، قصاص نمی شود بلکه قصاص تبدیل به دیه و تعزیر می شود. هرچند هنوز باید منتظر مراحل قضائی آن باشیم. در هر صورت قتل رومینا با واکنش های مختلفی از سوی اهالی منطقه این دختر نوجوان و افکار عمومی مواجه شده است.

بواقع اینگونه موارد از جمله جرائمی است که قلب افکار عمومی را در سینه می فشارد و شاید لازم است تا مجلس و قانون برای جلوگیری از تکرار این موارد تدابیر شدیدتری را اتخاذ نمایند.

 

 

Private movie and photo of Romina Ashrafi and her boyfriend + interview


برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان