moharam

دستور رژیم لاغری 7 روزه با کاهش 8 کیلو وزن

دستور رژیم لاغری 7 روزه با کاهش 8 کیلو وزن

رژیم لاغری به مدت 7 روز و کاهش 8 کیلو از وزن شما.

تناسب اندام و لاغری هدف بسیاری از افراد است. عدم ورزش و تحرک، سبک اشتباه تغذیه اصلی ترین عامل بد هیکلی، چاقی و چربی های احشایی است.

اگر به دنبال یک رژیم لاغری سریع و تاثیر گذار هستید که در مدت یک هفته چربی های احشایی بدن را دفع کنید و به اندام و کاهش وزن دلخواه برسید این جدول رژیم را انجام دهید.

 

دستور رژیم لاغری 7 روزه با کاهش 8 کیلو وزن

 

رژیم لاغری جنرال موتورز! 7 روزه وزن تان را 8 کیلو کم می کند.

یکی از متداول‌ترین برنامه های غذایی افرادی که دوست دارند وزن کم کنند رژیم‌غذایی جنرال موتورز است، که یکی از بهترین برنامه‌های غذایی و رژیم های تست شده معرفی شده است.

زیرا سریع‌ترین و طبیعی‌ترین راه برای کم کردن وزن، بدون مصرف مکمل‌های غذایی یا قرص‌های لاغری می باشد.

جنرال موتورز یکی از کمپانی‌های بزرگ تولیدکننده ماشین است که یک برنامه‌غذایی به نام رژیم‌غذایی جنرال موتورز یا رژیم‌غذایی GM ارائه کرده است که کمپانی‌های بسیار و موسسات آموزشی بسیاری آن را دنبال می‌کنند!

 

جدول و لیست برنامه‌ غذایی جنرال موتورز

اولین روز رژیم لاغری: میوه‌های تازه

روز اول مهمترین روز این رژیم لاغری است چون تازه می‌خواهید در دنیایی قدم بگذارید که بفهمید چطور می‌توانید وزنتان را پایین بیاورید.

این رژیم می‌گوید که روز اول برنامه شما باید مختص میوه‌ها باشد. می‌توانید تا هر اندازه‌ای که می‌توانید از هر میوه‌ای که دوست داشتید به جز موز بخورید.

میوه‌هایی مثل هندوانه و طالبی بسیار عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب مصرف کنید و واقعاً به هیج ماده‌غذایی دیگری دست هم نزنید، حتی سبزیجات خام یا پخته. هر زمان که احساس گرسنگی کردید یک میوه بخورید و البته آب بنوشید.

 

دستور رژیم لاغری 7 روزه با کاهش 8 کیلو وزن

 

دومین روز رژیم لاغری: سبزیجات

روز دوم نوبت سبزیجات است، چه به صورت خام و چه پخته. البته دقت کنید که برای پختن سبزیجات به هیچ عنوان نباید از روغن استفاده کنید.

دقت کنید که سیب‌زمینی هم جز‌ء این سبزیجات به حساب می‌آید و بهتر است آن را به صورت آب‌پز یا بخارپز در ابتدای روز مصرف کنید که کربوهیدرات آن در طول روز بسوزد و مصرف شود.

بعضی از بهترین سبزیجاتی که می‌توانید برای روز دوم برنامه‌ غذایی‌تان استفاده کنید عبارتند از: لوبیا سبز، هویج خام یا پخته، بروکلی، خیار، کاهو، کلم، اسفناج و امثال آن.

البته دستگاه گوارشتان در این روز کمی متفاوت‌تر از روزهای عادی عمل خواهد کرد و ممکن است دفعات بیشتری به دستشویی بروید. یادتان نرود که تعداد لیوان آب روزانه‌تان را هم در برنامه قرار دهید.

 

سومین روز رژیم لاغری: ترکیب میوه‌ها و سبزیجات

روز سوم برنامه‌ غذایی جنرال موتورز به شما اجازه می‌دهد کل روز هم از سبزیجات و هم میوه‌ها استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که سیب‌زمینی را از سبزیجات و موز را از میوه‌ها مصرف نکنید.

می‌توانید صبح رژیم میوه و عصر رژیم سبزیجات را داشته باشید و یا برعکس. ترکیب اینها با هم به خود شما بستگی دارد. 8 تا 12 لیوان آب را هم فراموش نکنید. اگر در آب مصرفی، کمی تخم شربتی هم بریزید که بسیار عالی می شود.

 

چهارمین روز رژیم لاغری: موز و شیر

جذاب ترین روز رژیم. در طول روز می‌توانید 8 تا 12 عدد موز و تا 3 لیوان شیر مصرف کنید. ممکن است نگران شوید که شاید این برنامه باعث گرسنگی‌تان شود اما برعکس آخر روز کاملاً احساس سیری خواهید داشت.

باید این سهم موز و شیرتان را طوری در طول روز تقسیم کنید که به هیچ عنوان در هیچ ساعتی احساس گرسنگی نکنید. مثلاً یک عدد موز و یک لیوان شیرتان را صبح، یک لیوان شیر و چند عدد موز را در ظهر، 3 عدد موز را عصر و یک لیوان شیر و باقیمانده موزها را شب مصرف کنید. اگر این برنامه را رعایت کنید به هیچ عنوان در طول روز احساس گرسنگی ندارید.

 

پنجمین روز رژیم لاغری: گوجه‌ فرنگی

روز پنجم روزی است که می‌توانید کمی برای خودتان میهمانی بگیرید. کته گوجه، در این روز یک فنجان برنج برای ناهار با شش تا هفت گوجه فرنگی بپزید و میل کنید. از آنجا که احتمال دارد در بدنتان میزان بالایی اسید اوره تولید شود، بهتر است مصرف آب را به 12 تا 15 لیوان برسانید.

 

ششمین روز رژیم کاهش وزن: یک فنجان برنج

در این روز شما بر می گردید به روز دوم رژیم و به سبزیجات می رسید به اضافه یک لیوان برنج دمپخت لعاب دار. اصلا برنج را آبکش نکنید بخصوص اگر برنج شمالی یا سبوس دار باشد. دقت کنید که در این روز هم بین 8 تا 12 ل آب را بنوشید.

 

دستور رژیم لاغری 7 روزه با کاهش 8 کیلو وزن

 

هفتمین روز چربی سوزی: آب میوه و سبزیجات

این آخرین روز برنامه‌غذایی و رژیم جنرال موتورز است. در این روز اجازه دارید یک فنجان برنج و هر چقدر دوست دارید سبزیجات و آبمیوه موردعلاقه‌تان را بخورید. این بهترین روز کل هفته‌تان خواهد بود.

در پایان روز هم میتوانید با یک رقص یا زومبا شادی این رژیم را دوچندان کنید. زیرا علاوه بر کاهش وزن، و چربی سوزی، پوست شما بسیار شفاف، پاکسازی شده و شاداب است.

عادت یک هفته ای به معده با مقوی ترین خوراکی های دم دست شما را به تناسب اندام ایده آل میرسد. البته افرادی که اضافه وزن غیر معمول دارند می توانند در دو یا سه هفته این رژیم را تکرار کنند.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان