ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

اهدای دست نوشته رهبر به نویسنده کتاب (+عکس)

اهدای دست نوشته رهبر به نویسنده کتاب (+عکس)
به گزارش نازوب خبرنگار فارس، عصر روز گذشته در مراسمی تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «پایی که جا ماند» با حضور جمعی از مسئولین فرهنگی و لشکری به سیدناصر حسینی‌پور نویسنده کتاب «پایی که جا ماند» اهدا شد.
 

اهدای دست نوشته رهبر به نویسنده کتاب (+عکس)
 
در این مراسم حجت‌الاسلام رحیمیان نماینده ولی‌فقیه در بنیاد شهید، علیرضا مختارپور نویسنده و فعال فرهنگی، حجت‌الاسلام شیرازی نماینده ولی‌فقیه در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مجتبی رحماندوست نویسنده و نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد نایب اول مجلس شورای اسلامی، سرلشکر رحیم‌صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا و محسن مومنی رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی حضور داشتند و سخنانی را درباره این اثر ابراز کردند.

 

 

متن مرقومه مقام معظم رهبری در ذیل آمده است:

بسمه تعالی

 تاکنون هیچ کتابی نخوانده و هیچ سخنی نشنیده‌ام که صحنه‌های اسارت مردان ما را در چنگال نامردمان بعثی عراق را، آنچنان که در این کتاب است به تصویر کشیده باشد. این یک روایت استثنایی از حوادث تکان دهنده‌ای است که از سویی صبر و پایداری و عظمت روحی جوانمردان ما را، و از سویی دیگر پستی و خباثت و قساوت نظامیان و گماشتگان صدام را، جزء به جزء و کلمه به کلمه در برابر چشم و دل خواننده می‌گذارد و او را مبهوت می‌کند. احساس خواننده از یک سو شگفتی و تحسین و احساس عزت است، و از سویی دیگر غم و خشم و نفرت. … درود و سلام به خانواده‌های مجاهد و مقاوم حسینی.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
مطالب داغ چند روز گذشته