بازیگر زن فیلمهای مستهجن زیر جراحی درگذشت عکسعشق بین دخترپسرها در چند ثانیه اتفاق می افتد!اولین زن ایرانی دارنده دکترای گیتار در دنیا (عکس)آدمها کم بودند لاک پشت ها هم سیگاری شدند! عکس این مرد ایرانی در پی شکار زنان هموطنش در آلماندختری عجیب با بزرگترین گونه های جهان ! (عکس)در عروسی های ۱۰۰ میلیونی، چه چیزهایی وجود داردناز ترین دختر مدل و مانکن ایرانی آیشا یونیک (عکس)معروفترین زنان ایرانی در سطح جهان +تصاویرتحریم مشهورترین خوانندگان زن جهان در چین+عکسجنجال ازدواج پسر 16 ساله همزمان با دو دختر!12 میلیون تومان بابت یک دقیقه سخنرانی! عکسبلند قدترین دختر ایرانی مهسا تقدمی (عکس)مراسم انتخاب زشت ترین ملکه در چینچهره کریه زنی که یک خون آشام واقعی استمار 2 متری در شکم این زن پزشکان را وحشت زده کردسوژه شدن این مادر و دختر جذاب در دنیا (عکس)تجاوز 30 سیاهپوست به خبرتگار زن ایرانی + عکس فروش خانه‌ جن زده همراه با زن لباس بنفش! انتخاب دختر زشت و شایسته کارتون خواب !! عکسبستنی فروشی ای با 900 نوع بستنی + عکسسوژه شدن جنجالی کیف عجیب خواننده معروف عکسجاودانه شدن دیوار برلین توسط یک ایرانی + تصاویر
www.tapcd2012.ir
خواص خوراکی ها
خواص 7 دمنوش گیاهی، طرز تهیه بهترین منبع امگا 3 را بشناسید خواص زیبایی، درمانی و عرفانی گلاب!
خواص و فواید بی نظیر رب انار خواص بیشتر و بی نظیر خیار

تعیین جنسیت جنین از روی ضربان قلب !
تعیین جنسیت جنین از روی ضربان قلب !
به گزارش نازوب به نقل از شبكه تلویزیونی فاكس نیوز،شیوه های مختلفی برای تشخیص جنسیت جنین انسان پیشنهاد می شود كه بسیاری از آنها جنبه علمی ندارد.از قدیم گفته می شد كه اگرمادر در دوران بارداری بسیار فعال باشد جنین وی پسر است و اگر حال خانمهای باردار صبحها بسیار بد شود جنین موردنظر دختر است.

یكی دیگر از این تشخیصهای غیرعلمی آن است كه اگر شكم زنان باردار به سمت جلو بیرون زده باشد نوازد پسراست و اگر شكم آنها افتادگی داشته باشد نوازد دختر است. یكی از شیوه های علمی برای تشخیص جنسیت جنینها ضربان قلب آنهاست.اگر ضربان قلب جنین كمتر از یكصدو چهل در دقیقه باشد نوزاد پسر است و اگر تعداد ضربان قلب از این بیشتر باشد جنین مذكور دختر است.

نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد ضربان قلب نمی تواند شاخص صحیحی برای تشخیص جنسیت جنین باشد. زیرا همان طور که انسان ها متفاوت هستند این تفاوت از ابتدای بوجود آمدن جنین متفاوت است و این از نظر متخصصان راهکار خوبی برای تعیین جنسیت نمی باشد. و بهترین راهكار سونوگرافی و مشاهده جنین در رحم مادر است .
 
 
تعداد نمایش ۷۰۱۱ بار
ارسال شده در ۰۰۰۰/۰۰/۰۰ ۰۰:۰۰:۰۰

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نسخه قابل چاپ ارسال به کلوب ارسال به یاهو ارسال به گوگل ارسال به yahoo buzz ارسال به فرند فید ارسال به فرند فید
ارسال به دوستان :