مروری برگذشته

آموزش تضمینی آزار و اذیت کردن دیگران/ آخر خنده زندگی زناشویی بدون جر و بحث و دعوا (طنز باحال) طنز با حال  ازدواج های مجدد و دردسرهای آن لاف زنی ایرانی ها در دهه های مختلف/ فقط بخند عاقبت ازدواج کردن با شوهر برنامه نویس! طنز با حال قانون هایی که نیوتن از قلم انداخت! طنز با حال تفاوت ناخن گرفتن دخترها و پسرها (طنز تصویری) تفاوت خنده دار راه رفتن دختر پسرها (طنز) روشهای بر هم زدن مراسم خواستگاری پسران جوان دخترها کی ناراحت می شن! عکس نوشته های طنز دخترانه تاریخچه ی تقلب و روش های مختلف آن! (طنز با حال) دانشجو بودن سهراب سپری در زمان ما! طنز طنز باحال،  گفتگوی زن و شوهر در هر شرایط درد دل خنده دار زن ایرانی با یک مرد هموطن! عکس لطیفه های با نمک و جالب برای کودکان بیچاره این دختر پسرها (طنز) چگونه روی تردمیل تند بدویم! طنز با حال تصویری طنز تصویری، عامل اصلی انقلاب مخملی دستگیر شد شرایط خنده دار یک پسر ایرانی برای ازدواج! فقط بخند نظر دانشجویان مختلف در مورد سوسک! آخر خنده
  • ناز وب
  • دیدنی
  • خواندنی
  • مدل لباس
  • سبک زندگی
  • آشپزی
  • گردشگری
  • پزشکی

تعیین جنسیت جنین از روی ضربان قلب !

مجموعه : پزشکی
تعیین جنسیت جنین از روی ضربان قلب !
به گزارش نازوب به نقل از شبكه تلویزیونی فاكس نیوز،شیوه های مختلفی برای تشخیص جنسیت جنین انسان پیشنهاد می شود كه بسیاری از آنها جنبه علمی ندارد.از قدیم گفته می شد كه اگرمادر در دوران بارداری بسیار فعال باشد جنین وی پسر است و اگر حال خانمهای باردار صبحها بسیار بد شود جنین موردنظر دختر است.

یكی دیگر از این تشخیصهای غیرعلمی آن است كه اگر شكم زنان باردار به سمت جلو بیرون زده باشد نوازد پسراست و اگر شكم آنها افتادگی داشته باشد نوازد دختر است. یكی از شیوه های علمی برای تشخیص جنسیت جنینها ضربان قلب آنهاست.اگر ضربان قلب جنین كمتر از یكصدو چهل در دقیقه باشد نوزاد پسر است و اگر تعداد ضربان قلب از این بیشتر باشد جنین مذكور دختر است.

نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد ضربان قلب نمی تواند شاخص صحیحی برای تشخیص جنسیت جنین باشد. زیرا همان طور که انسان ها متفاوت هستند این تفاوت از ابتدای بوجود آمدن جنین متفاوت است و این از نظر متخصصان راهکار خوبی برای تعیین جنسیت نمی باشد. و بهترین راهكار سونوگرافی و مشاهده جنین در رحم مادر است .

 
 
تازه ترین ها
پربیننده های هفته
پربیننده های ماه
a

عکس های دیدنی و جالب

اس ام اس و جوک های جدید