مروری برگذشته

مراسم عجیب جن گیری از بدن یک دختر جوان! عکس بزرگترین کتابخانه ی عجیب در چین + تصاویر دختری واقعا زیبا با بیماری عجیب و چندش آور+ عکس کار بسیار مهیج و دور از باور این دو دختر خانم خودکشی عجیب و باورنکردنی ! + تصاویر آلرژی  وحشتناک و عجیب یک پسر 6 ساله! عکس باورنکردنی از پیکر بی جان مردی 2300 ساله !! + عکس قدرت عجیب و ماورای طبیعی این دختر عصبانی +(عکس) عجیب ترین گربه ی جهان را ببینید! + ( عکس) اعتیاد خفن تاجر 26 ساله به (عکس) 11 سال رانندگی معکوس توسط این مرد (عکس) تصاویر دیدنی و عجیب از اوج خلاقیت در خانه ای وارونه!! این خانم با آروزی عجیبش شغلش را از دست داد! + عکس تبلیغ عجیب و دیدنی یک فروشگاه در صد سال پیش! جسد مردی که دنیا را شوکه کرده است + عکس عکس های دیدنی و عجیب  از دنیای حیوانات سنت بسیار عجیب روستایی برای دیدن زنان!! شوکه شدن با بزغاله ای که چهره شبیه انسان دارد (عکس) تجاوز عجیب دو جوان به یک زن با ترفند طوطی در تهران + عکس عکس های وحشتناک‌ترین دفرمیته های بدنی تاریخ!16+
  • ناز وب
  • دیدنی
  • خواندنی
  • مدل لباس
  • سبک زندگی
  • آشپزی
  • گردشگری
  • پزشکی

تعیین جنسیت جنین از روی ضربان قلب !

مجموعه : پزشکی
تعیین جنسیت جنین از روی ضربان قلب !
به گزارش نازوب به نقل از شبكه تلویزیونی فاكس نیوز،شیوه های مختلفی برای تشخیص جنسیت جنین انسان پیشنهاد می شود كه بسیاری از آنها جنبه علمی ندارد.از قدیم گفته می شد كه اگرمادر در دوران بارداری بسیار فعال باشد جنین وی پسر است و اگر حال خانمهای باردار صبحها بسیار بد شود جنین موردنظر دختر است.

یكی دیگر از این تشخیصهای غیرعلمی آن است كه اگر شكم زنان باردار به سمت جلو بیرون زده باشد نوازد پسراست و اگر شكم آنها افتادگی داشته باشد نوازد دختر است. یكی از شیوه های علمی برای تشخیص جنسیت جنینها ضربان قلب آنهاست.اگر ضربان قلب جنین كمتر از یكصدو چهل در دقیقه باشد نوزاد پسر است و اگر تعداد ضربان قلب از این بیشتر باشد جنین مذكور دختر است.

نتایج تحقیقات جدید نشان می دهد ضربان قلب نمی تواند شاخص صحیحی برای تشخیص جنسیت جنین باشد. زیرا همان طور که انسان ها متفاوت هستند این تفاوت از ابتدای بوجود آمدن جنین متفاوت است و این از نظر متخصصان راهکار خوبی برای تعیین جنسیت نمی باشد. و بهترین راهكار سونوگرافی و مشاهده جنین در رحم مادر است .

 
 
تازه ترین ها
پربیننده های هفته
پربیننده های ماه

عکس های دیدنی و جالب

اس ام اس و جوک های جدید