اعلام واگذاری مسکن ویژه تهرانسر

مجموعه : اخبار
اعلام واگذاری مسکن ویژه تهرانسر
نازوب، وزیر راه و شهرسازی از آغاز واگذاری واحدهای مسکن ویژه سایت تهرانسر از تیرماه خبر داد و اعلام کرد: همه واحدهای این منطقه تا پایان سال به متقاضیان تحویل داده می‌شوند.

علی نیکزاد طی بازدید از پروژه مسکن ویژه سایت تهرانسر اظهار کرد: زیربنای هر واحد 80 تا 105 مترمربع است و هر مجتمع در پنج طبقه ساخته می‌شود.

وی قیمت تمام شده هر واحد مسکن ویژه در سایت تهرانسر را حدود 250 میلیون تومان عنوان و اظهار کرد: 2600 واحد در این منطقه در حال ساخت است.

نیکزاد با اشاره به استقبال خوب شهروندان از این طرح خاطر نشان کرد: افرادی مشمول دریافت واحد مسکن ویژه تهران هستند که خانه نداشته باشند، طی پنج سال اخیر در تهران سکونت داشته باشند، سابقه استفاده از تسهیلات و وام بانکی دولتی را نداشته باشند و سرپرست خانوار و متاهل باشند.

وزیر راه و شهرسازی درباره نحوه پرداخت اقساط مسکن ویژه تهران گفت: چهار قسط 20 میلیون تومانی هر سه ماه یکبار دریافت می‌شود که تاکنون حدود سه قسط از ثبت‌نام‌کنندگان دریافت شده است.

وی افزود: در قسط پنجم نیز 30 درصد قیمت تمام شده (براساس نرخ اسفند 91) دریافت می‌شود و بقیه اقساط ماهانه خواهد بود.

نیکزاد برآورد تقریبی قیمت تمام شده این واحدها را 250 میلیون تومان عنوان و خاطر نشان کرد: 147 مترمربع زیربنای ناخالص ( با مشاعات، پارکینگ و فضاهای دیگر ) هر واحد است که 105 مترمربع متراژ خالص واحد است که به صورت دوخوابه ساخته می شود.


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته