گیاهی که چربی های بدن را به راحتی می سوزاند

گیاهی که چربی های بدن را به راحتی می سوزاند

با معرفی و استفاده مداوم از این گیاه به راحتی از شر چربی های اضافه بدن تان خلاص شوید و به اندامی ایده آل برسید.

 

 

 

 یک متخصص طب سنتی درباره خواص زنجبیل اظهار کرد: زنجیل گیاهی با طبع گرم است.

 

 
وی با بیان اینکه این دو گونه سفید و خاکستری است، افزود: نوع سفید در ادویه جات مصرف می شود و نوع خاکستری با عطری مطبوع در بازار رایج است.  

 

 

وی با بیان اینکه زنجیل طبع سوزاننده و تلخ دارد و با افزایش سوخت و ساز بدن موجب از بین رفتن چربی بدن می شود، گفت: این گیاه مقوی معده، ضدنفخ، مناسب برای درمان دل درد، همچنین تعریق آور، محرک فعالیت غدد، اشتهاآور، نیرودهنده، دفع سموم بدن و پاکسازی معده و روده می شود.

 

 

این متخصص طب سنتی با بیان اینکه زنجیل برای افراد با مزاج بلغمی و سرد مفید است، گفت: برخی افراد از این گیاه برای سرماخوردگی، زکام و گلو درد بهره می برند، همچنین زنجبیل برای بیماران رماتیسمی با درد پا توصیه می‌شود.

 

 
وی در مورد طریقه مصرف زنجیل اظهار کرد: افراد می توانند 4 تا 8 گرم از زنجبیل را در نیم لیتر آب به مدت 10 دقیقه بجوشانند و آن را مصرف کنند.

 

 
درخشانپور با اشاره به اینکه زنجیل برای متعادل کردن طبع غذاهای سرد موثر است، تصریح کرد: این گیاه برای اغلب افراد مفید بوده اما زیاده روی در مصرف آن توصیه نمی شود و باید به میزان کافی از آن استفاده کرد.

 

 

وی درباره موارد منع مصرف از زنجیل عنوان کرد: بیماران دچار اگزما، حساسیت های پوستی و دارای طبع گرم باید در مصرف زنجیل زیاده روی نکنند. 


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان