laghari

خانمی که با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!عکس

مجموعه : جالب ترین ها
خانمی که با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!عکس

خانمی که با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!عکس

به گزارش ناز وب یک زن لهستانی در اقدامی بی‌ شرمانه سفری را به دور دنیا را آغاز کرده که در جریان آن قصد دارد با صد هزار مرد از تمام شهرهای جهان رابطه جنسی نامشروع برقرار کند.

با نگاهی کوتاه به وضعیت فساد در غرب برای هر ناظر بی طرفی اثبات می‌ شود که روز به روز بر دامنه وسعت بی‌ بند و باری در اروپا و آمریکا افزوده شده یعنی درست همان کشورهایی که خود را مهد تمدن و پیشرفت و حقوق بشر می‌ دانند

و در عین حال بی‌ بند و باری را نه‌ تنها در کشورهای خود که در مشرق‌ زمین و دیگر کشورهای جهان ترویج می‌ کنند.این زن با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته.

 در این میان، شیاطینی از جنس انس هم دیده می‌شوند که به تشدید روزافزون فساد و فحشا در خشکی و دریا همت گمارده‌اند.
به گزارش نازوب در تازه ترین این فساد‌ها، یک زن لهستانی از مدتی پیش سفر توریستی جنسی خود به دور دنیا را آغاز کرده و تصمیم گرفته است در بازدید از شهرهای مختلف دنیا با مردانی از همه شهرهای جهان رابطه نامشروع جنسی برقرار کند.
خانمی که با 100 هزار مرد رابطه جنسی داشته!عکس
جالب اینکه وی در تازه‌ترین مقصد خود قرار است همزمان با اوج‌گیری بحران در کشور اسلامی مصر، به قاهره سفر کند!وی در صفحه شخصی خود در فیس‌بوک با وقاحت تمام اطلاعاتی از خود ارائه کرده و گفته:
21 سال سن دارد و سفر خود را از ورشو آغاز کرده و تاکنون با 284 مرد رابطه برقرار کرده و برای اتمام مأموریت شیطانی خود به 33 هزار ساعت زمان نیاز دارد.
مطالب جذاب و پیشنهادی

شهوت ران و هوس بازترین دختر دنیا انتخاب شد(عکس)

عکس های دیدنی و عجیب اندام زن یک مرد شهوت پرست

آموزش کامل ماساژ جنسی بدن زن توسط مرد در رابطه زناشویی

آگهی عجیب ماساژ مردان توسط خانم ها در تهران (عکس)

جنجال رابطه جنسی این زن و مرد مقابل 40 نفر

حکم دیدن فیلم هاى شهوت‏ انگیز چیست


بیوگرافی هنرمندان