ما را دراینستاگرام دنبال کنید

شهرهای برتر آسیا +عکس

شهرهای برتر آسیا +عکس
10 شهر برتر اسیایی به انتخاب کاربران

10. کامبوج، سی یِم ریپ (Siem Reap)

رأی خوانندگان: 76.6 درصد

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 


در دو دهه گذشته، سی یم ریپ رشد فوق العاده و شگفت انگیزی داشته است و حالا این شهر کوچک بیش از 100 هتل دارد. کسانی که برای اولین بار به این شهر سفر می کنند، می توانند در جای جای این شهر جاذبه های گردشگری پیدا کنند. هر چیزی که بخواهید در اینجا هست: تاریخ، فرهنگ، آرامش، رستوران، موزه، بازارهای شبانه، فعالیت های ماجراجویانه و مردم مهمان نواز.

9. تایلند، بانکوک (Bangkok)

رأی خوانندگان: 77.4 درصد

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 


رمانس رودخانه و ترکیبی عالی از نو و کهنه، شرق و غرب، باعث شده که بانکوک مقصد گردشگری بی نقصی باشد. حتماً از بازار گل و سبزیجات دیدن کنید که بزرگترین بازار آسیاست. همچنین تا وقتیکه از گراند پالاس بازدید نکرده اید شهر را ترک نکنید. گراند پالاس مجموعه ای از قصرها و معبدهاست و در آن مجسمه قرن پانزدهمی بودای زمردی قرار دارد که از سنگ یشم ساخته شده است.
 
8. ژاپن، توکیو (Tokyo)

رأی خوانندگان: 77.7

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 


با آنکه توکیو شهر شلوغی است، ولی شهر زیبایی است و بهترین غذاها را دارد. ساکنین آن بهترین و بروز ترین لباس ها را می پوشند و در خیابان ها فشن و مد را از نزدیک شاهد خواهید بود. در این کلان شهر هرگز حوصله شما سر نمی رود و همه چیز در آن می یابید.

7. چین، هنگ کنگ (Hong Kong)

رأی خوانندگان: 78.0

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 


خرید، غذا، مردم و خط افق چیزهایی هستند که این شهر را مدرن و زنده می کنند. گذشته و حال در این شهر غنی از سنت های قدیمی و پر از فناوری و اختراع، ترکیب شده اند. این شهر زنده، شلوغ، مدرن و سنتی، ورژن آسیایی نیویورک سیتی است.

6. تایلند، چیانگ می (Chiang Mai)

رأی خوانندگان: 78.8

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 


چیانگ می منطقه ای روح افزا بدور از شلوغی پایتخت است و فرهنگ و هویت منحصر بفردی دارد که با بازارهای شبانه و فرصت بازدید از فیل ها ترکیب می شود. غذای تند آن بسیار خوشمزه است و مردم مهمان نوازی دارد.

5. سنگاپور، سنگاپور (Singapore)

رأی خوانندگان: 79.1

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 


به لطف فروشگاه های فراوان، این شهر "بهشت دوستداران خرید" لقب گرفته است. البته گردشگران نباید معماری، فرهنگ و هنر عمومی آن را نادیده بگیرند. البته غذا را نیز فراموش نکنید. ترکیب فرهنگ، آشپزی و زیبایی طبیعی این شهر در هر نقطه از آن پیداست.

4. لائوس، لوانگ پرابانگ (Luang Prabang)

رأی خوانندگان: 79.1

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 


خوانندگان این شهر را جواهر پنهانی نامیده اند که نباید آن را نادیده گرفت. پناهگاهی آرام که فضای دوستانه و مهمان نوازی دارد. گردشگران از خیابان های باریک و سنگفرش شده و کوچه هایی که کل شهر را بهم پیوند می دهند، خوششان می آید. دست گردشگران در مورد انتخاب از میان هتل ها و رستوران ها کاملاً باز است و مراکز خرید عالی و غذاهایی با طعم های مختلف و خوشمزه آن را متمایز می کنند.

3. بالی، اوبود (Ubud)

رأی خوانندگان: 79.6

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 


آرامش این شهر برای هر کسی که به سلامت و آرامش حاصل از طبیعت و فرهنگ نیاز دارد، مناسب است. حسی که در این شهر دارید حس بکر بودن و متفاوت بودن است.

2. ویتنام، هوی آن (Hoi An)

رأی خوانندگان: 79.9

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 


حال و هوای این شهر کوچک و پویای ویتنامی باعث شده که هر گردشگری عاشق آن و خانه های رنگی و عمارت های قدیمی اش شود.

1. ژاپن، کیوتو (Kyoto)

رأی خوانندگان: 81.6

 

شهرهای برتر آسیا +عکس
 

کیوتو به نظر خوانندگان، شهر قدیمی و زیبایی است که پر از تاریخ است. زیرا این شهر پر از معابد و مقبره های مشهور است و بازارهای آن ترکیبی از مدرنیته و دنیای باستان ژاپن دارند. کیوتو بهترین شهر آسیاست، زیرا همه چیز دارد و گویی در این شهر وارد عصر دیگری می شوید.

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان