عکس های دیدنی حدیث فولادوند در نقش همسر شاه

عکس های دیدنی حدیث فولادوند در نقش همسر شاه
سریال معمای شاه در 45 قسمت 50 دقیقه ای زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت از سوئیس در سال 1315 تا زمان مرگ به تصویر می کشد…
 
مجموعه تلویزیونی «معمای شاه» به کارگردانی و نویسندگی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی علی لدنی از 26 دی سال گذشته در مجموعه کاخهای سعد آباد کلید خورد و طبق وعده های مدیران سیما قرار است از اواخر ماه جاری پخش آن به طور هفتگی آغاز شود. این در حالی است که بروز و تشدید مشکلات مالی موجب شده تا در روند تصویربرداری سریال که تاکنون به طور منظم پیگیری شده، خلل ایجاد شود. اخلالی که مشکلات متعددی برای سازندگان فراهم کرده و بر همین اساس شاید زمان آغاز پخش اثر نیز به تعویق بیفتد.
 
 
ضمن اینکه همچنان یک ماه از تصویربرداری بخشهای کاخ سعدآباد باقیمانده است و علی رغم همکاری خوب سازمان میراث فرهنگی با گروه تولید جهت تصویربرداری، وقفه های تولید به دلیل مسائل مالی، گروه را دچار مشکل کرده است. گزارش خبرنگار ما حاکی است سازندگان در طول هفته چند روز تصویربرداری می‏ کنند و چند روز ناگزیر به توقف ضبط می شوند.
 
اگر تصویربرداری بخشهای کاخ به پایان برسد، گروه به شهرک سینمایی غزالی خواهند رفت تا در دکورهای ساخته شده دربار و کاخ، میدان ژاله، منیریه، بهارستان و… بخشهای باقیمانده را جلوی دوربین ببرند. پیش از این اعلام شده بود که تصویربرداری این سریال عظیم الف ویژه، تا بهار سال آینده ادامه خواهد داشت، اما این وقفه های تولید در پی کمبود بودجه صدا و سیما، احتمالاً روند تصویربرداری را طولانی خواهد کرد.
 
 
سریال معمای شاه در 45 قسمت 50 دقیقه ای زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت از سوئیس در سال 1315 تا زمان مرگ به تصویر می کشد. تاکنون بیش از 60 درصد از این سریال جلوی دوربین رفته است و صداگذاری همزمان سریال را محمد کشفی و سید علیرضا حسینی انجام می دهند. تدوین همزمان را احسان جعفری به عهده دارد و موسیقی را بابک زرین می سازد. امیریل ارجمند و سالار عقیلی نیز ترانه های این سریال را می خوانند.
 
 
جمعی از چهره‏ های سرشناس سینما، تلویزیون و تئاتر در این سریال بازی دارند که از میان آنان می توان به محمدرضا شریفی نیا، داریوش کاردان، قطب الدین صادقی، احمد نجفی، محمد مطیع، مهراوه شریفی نیا، سعید داخ، چنگیز جلیلوند، سیامک اطلسی، محمدعلی نجفی، جعفر دهقان، سپند امیر سلیمانی، بهزاد خداویسی، فخرالدین صدیق شریف، حسین محب اهری، شکر خدا گودرزی، امیریل ارجمند، حدیث فولادوند، آرام جعفری، جمشید جهانزاده،
 
رامبد شکرابی، گیتی ساعتچی، چنگیز وثوقی، حسام نواب صفوی، بهروز بقایی، کاظم افرندنیا، صدرالدین شجره، فرزانه نشاط خواه، فرامرز روشنایی، حسین نورعلی، مژگان ربانی، رامین راستاد، مصطفی عبداللهی، میکائیل شهرستانی، محمد برسوزیان، اصغر ضرابی، سیاوش مفیدی، افسانه ناصری و… اشاره کرد. این سریال محصول گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه یک سیماست.

راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان