اهدای این دختران زیر12 سال به شاهزاده عربستانی!

مجموعه : اخبار
اهدای این دختران زیر12 سال به شاهزاده عربستانی!
این نوار صرف نظر از اینکه بیانگر فساد اخلاقی آل سعود است، نشان می‌هد که این خاندان حاکم اهمیتی به مردم عربستان نمی‌دهد و ارزشی برای دین و اصول انسانی قائل نیست…
 

العالم گزارش داد: «مجتهد» روز سه‌شنبه از انتشار قریب‌الوقوع نوار صوتی بسیار مهمی درباره اظهارات یکی از پسران "ملک عبدالعزیز" مؤسس رژیم آل سعود خبر داد و گفت این شاهزاده قبلا متصدی سمتی مهم در وزارت دفاع عربستان بود و این نوار صوتی فساد اخلاقی آل سعود را بر ملا می‌کند و نشان می‌دهد که شاهزاده مذکور در مجلسی افتخار می‌کند که رؤسای قبایل به او دخترانی کمتر از 12 سال را هدیه داده‌اند.

مجتهد خاطرنشان می‌کند: این نوار صرف نظر از اینکه بیانگر فساد اخلاقی آل سعود است، نشان می‌هد که این خاندان حاکم اهمیتی به مردم عربستان نمی‌دهد و ارزشی برای دین و اصول انسانی قائل نیست.

یک فعال عربستانی با نام «مجتهد» که با انتشار مطالبی محرمانه از مسائل پشت پرده خاندان حاکم در عربستان، هواداران بسیاری را در یک شبکه اجتماعی به خود جذب کرده، از وجود نواری صوتی در خصوص رسوایی اخلاقی آل سعود خبر داده است.

اهدای این دختران زیر12 سال به شاهزاده عربستانی!

مجتهد می‌افزاید: شاهزاده مذکور در تماسی تلفنی به خود می‌بالد که رؤسای قبایل همچون بندگان برای وی کار می‌کنند و برای اهدای دختران کمتر از 12 سال قبایل خود به او، با یکدیگر رقابت می‌کنند.

مجتهد اعلام می‌کند: صدای شاهزاده عربستانی مذکور در این نوار کاملا واضح است و هر فردی که پسران ملک عبدالعزیز را بشناسد، با گوش کردن به این نوار صوتی فورا تشخیص می‌دهد که این صدا متعلق به همان شاهزاده است.

وی می‌گوید: با گوش کردن به این نوار صوتی می‌توان فهمید که اکثر جلسات وزارت دفاع به بررسی مسائلی مانند "سهم شاهزاده مذکور از مناقصه‌ها، تصاحب اراضی عمومی و شب‌نشینی در بیابان" می‌گذرد و ندرتاً به مسائل نظامی و آموزشی پرداخته می‌شود.

مجتهد همچنین می‌نویسد: هنگامی که اطرافیان شاهزاده از درز کردن نوار صوتی وی آگاه شدند، عروس این شاهزاده با نام اختصاری (ل دختر م) در اظهاراتی که ثبت شده است، اعلام کرد که ملک عبدالعزیز نیز اظهاراتی مشابه اظهارات شاهزاده مذکور دارد، پس نباید نگران بود!

مسئولان و یا طرف‌های رسمی سعودی تاکنون به اظهارات جدید مجتهد واکنشی نشان نداده‌اند.


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان