ما را دراینستاگرام دنبال کنید

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

مدل ابروهای زیبای سوپر استارهای زن

ابروها نقش بسیار مهمی در زیبایی چهره زنان دارند. زنان این مساله را درک کرده اند و برای زیبایی بیشتر به ابروهای خود اهمیت بسیاری می دهند. این مساله سال‌هایِ سال در هالیوود نیز بسیار ارزش داشت. در طول سال ها، زیبارویان هالیوود، ابروهای خود را کمانی و پر برمی داشتند. تاکید آنها بر زیبایی طبیعی ابروها بود که طراوت ویژه ای به چهره هنرمندان می بخشید. نازوب به همین بهانه، در این مطلب 15 هنرمند زیبای هالیوود و ستاره های موسیقی، از ژان هالرو گرفته تا لیلی کولینز، را م عرفی کرده ایم که ابروهای زیبایی داشته اند.

1.    باریک همچون مو

ژان هارلو، درست پس از اینکه موهای خود را بلوند صدفی کرد، ابروهای خود را نیز بسیار باریک و به صورت کمانی برداشت که تاثیر بسیاری در چهره او داشت. این هنرپیشه دهه 30 میلادی، همه ابروهای خود را تراشید و با مداد خطی باریک به عنوان ابرو می کشید که خاص صورت او بود.

ژان هارلو، بازیگر فیلم‌های آمریکایی بود. هارلو به عنوان یکی از بزرگترین ستاره‌های سینما در تمام دوران، توسط موسسه فیلم آمریکا برگزیده شد. او به دلیل داشتن ظاهری زیبا جذابیت بسیاری داشت و به همین خاطر حضوری موثردر نمایش هایش داشت.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

2.    مرلین مونرو

یکی از جاذبه های چهره مرلین مونرو، ابروهای او بود که همیشه بالا و به صورت هشتی بود و این شکستگی خطوط باعث زیبایی بیشتر نگاه مرلین شده بود.

نورما جین مورتنسون، معروف به مِریلین مونرو، بازیگر، خواننده و مانکن مشهور آمریکایی بود. وی در سن ۳۶ سالگی و در اوج محبوبیت درگذشت. دلیل رسمی مرگ وی «خودکشی» بر اثر «مصرف بیش از حد داروهای خواب‌آور و آرام‌بخش» اعلام شد، اما ادعاهای مبنی بر حصول یک توطئه و مجموعه حوادث اسرارآمیزی که منجر به مرگ وی شد، همواره بحث‌برانگیز بوده‌است.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

3.    آدری هپبورن

هپبورن برای چشمان آهومانند و بسیار زیبای خود شهرت داشت. اما یکی از دلایل بیشتر به چشم آمدن این چشم ها، ابروهای ضخیم با قوس کوتاهی در انتها بود.

آدری هِپبورن، هنرپیشه مشهور بریتانیایی هلندی‌تبار متولد بلژیک سینما و تئاتر بود. وی با فیلم‌هایی چون «بانوی زیبای من» و «صبحانه در تیفانی» شناخته شده است. این هنرپیشه باریک‌اندام و خوش‌پوش، به‌خاطر زیبایی فریبنده، ایفای نقش ماهرانه و در عین حال معصومانه‌اش در فیلم‌ها و اقدامات بشردوستانه‌اش برای کودکان نیازمند، شهرت داشت. هپبورن همچنین چهار بار نامزد جایزه اسکار شد و در سال 1953 موفق به بردن جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم تعطیلات رومی شد.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

4.    گریس کلی

گریس کلی، ابروهای بی عیب و نقصی داشت که بر زیبایی و جذابیت چهره او می افزود. ابروهای او همیشه با نظم و حفظ قرینه بودن برداشته می شد و یکی از زیباترین ابروها در میان هالیوودی ها به شمار می رفت.

گریس پاتریشیا کلی، بازیگر مشهور سینمای آمریکا و برنده جایزه اسکار بود که پس از ازدواج با رینیه سوم – شاهزاده موناکو – در سال ۱۹۵۶ لقب شاهزاده گریس گرفت. انجمن فیلم آمریکا وی را از جمله بزرگ ترین بازیگران زن تمامی دوران‌ها می‌داند.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

5.    الیزابت تیلور

الیزابت تیلور یکی از زیباترین هنرپیشه های هالیوودی بود که تاثیر بسیاری بر بیننده می گذاشت. یکی از زیبایی های چهره این هنرمند، ابروهای پهن، پر، بلند و تیره با کمان کوتاه بود که جذابیت چشمانش را بیشتر می کرد.

بانو الیزابت رزموند بازیگر سرشناس یهودی‌تبار آمریکایی و برنده دو جایزه اسکار برای بهترین بازیگری بود. او در ۲۳ مارس ۲۰۱۱ در سن ۷۹ سالگی به دلیل ایست قلبی در بیمارستان سیدار سینای شهر لس‌آنجلس درگذشت.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

6.    گریس جونز

گریس جونز با ابروهای کوتاه و موهای همیشه کوتاه در دهه 70 میلادی نوعی تحول ایجاد کرده بود. او خواننده، هنرپیشه و مدل جامائیکایی است.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

7.    مدونا

مدونا نیز جزو هنرمندانی است که در دهه 80 میلادی با مدل ابروهای خود تحول زیادی در این حوزه ایجاد کرد. او بسیار به طبیعی بودن چهره زنان کمک کرد. یکی از مدل های موردعلاقه مدونا ابروهای وحشی و بر نداشته بود که بسیار هم زیبا به نظر می رسید.

مَدونا لوییس ورونیکا چی‌کونه، خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر و کارآفرین بین‌المللی مشهور آمریکایی است. مدونا برنده جایزه گلدن‌گلوب برای بازی در فیلم اویتا است.

بر اساس گزارش مجله اقتصادی فوربز، مدونا در صدر فهرست پر در آمدترین چهره های سرشناس دنیای هنر و سرگرمی در سال ۲۰۱۲ قرار گرفت

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

8.    بروک شلیدز

یکی از زیبارویان دهه 80 میلادی، بروک شیلدز با آن ابروهای پهن و طبیعی بود. مدل ابروهای پر و صاف و تمیزنکرده این ستاره نیز تا سال های متمادی موردعلاقه مردم بود و بسیاری از زنان از مدل ابروهای او تقلید می کردند.

بروک کریستا شیلدز هنرپیشه و مُدل اهل آمریکا است و سال‌ها با مایکل جکسون رابطه‌ای عاشقانه داشت.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

9.    درو باریمور

در دهه 90 میلادی دوباره ابروهای باریک و کمانی مد شدند. یکی از پایه گذارهای این مدل، درو باریمور بود که همیشه با کمان های باریک ابرویش در ذهن آدم نقش می بندد.

درو بریمور، تهیه کننده و هنرپیشه مطرح سینمای هالیوود و صاحب شرکت تهیه فیلم با نام «فلاور فیلم» است.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

10.    ناتالی پورتمن

خوشبختانه دوباره پس از آن ابروهای نخ‌مانند که از نظر ما چندان هم زیبا نبود و بسیار حالت غیرعادی داشت، دوباره ابروهای طبیعی و پهن مد شدند. ابروهایی که کمان کوتاهی دارند و به چهره زنان زیبایی خاصی می بخشید. یکی از هنرمندانی که همیشه چنین ابروهایی دارد، ناتالی پورتمن است.

ناتالی پورتمن بازیگر، تهیه‌کننده و کارگردان آمریکایی-اسرائیلی سینما و تلویزیون است. اولین نقشش درفیلم اکشن لئون بود که در آن به عنوان یک فرد خردسال نقش آفرینی کرد، اما موفقیت اصلی زمانی حاصل شد که او برای بازی در نقش پدمه آمیدالا در سه‌گانهٔ جدید جنگ ستارگان انتخاب شد

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

11.    کامیلا بِل

کمیلا بل، بازیگر آمریکایی یکی از ستاره هایی است که ابروهایی مشابه الیزابت تیلور دارد: ابروهای پر و پهن و تیره که قوس کمی دارد.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

12.    لیلی کالینز

لیلی کالینز ابروهای پهنی دارد که در انتها باریک می شوند. یکی از جاذبه های چهره این هنرمند و ستاره هالیوودی، ابروهای اوست.

لیلی جین کالینز، بازیگر سینما و تلویزیون و مجری تلویزیونی اهل انگلستان است. وی به خاطر بازی در فیلم های آدم ربایی ،نقطه کور و آینه آینه شناخته می شود.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

13.    کارا دلیوینیه

یکی از مشخصه های این مدل بریتانیایی ابروهای پهن و کشیده اوست.

کارا «جوزلین» دلیوینیه، یک مدل فشن، بازیگر انگلیسی و نوه رئیس پیشین کمپانی English Heritage، سِر جوزلین استیونز می‌باشد.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

14.    ریحانا

ریحانا ابروهای پر و ضخیم ندارد اما کمان ابروهای او همیشه بر جذابیت چشمان زیبایش می افزاید.

رابین ریانا فنتی که با نام هنری اش ریحانا شناخته می شود؛ خواننده، طراح مد و مانکن اهل باربادوس است که در سنت مایکل بارادوس به دنیا آمد. ریحانا تاکنون ۷ جایزه گرمی، ۶ جایزه امریکن موزیک اواردز و ۱۸ جایزه بیلبورد موزیک اواردز دریافت کرده است.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)

15.    دیانه کروگر

دیانه کروگر نیز آرایش ملایم و ابروهای طبیعی و پهن و زیبا دارد که در زیبایی چشمانش نقش مهمی دارند.

دیانه کروگر، یک بازیگر آلمانی و مانکن سابق است. در آمریکای شمالی وی به خاطر نقش هلن در تروآ و نقش بریجت فون همرسماک در حرامزاده‌های لعنتی مشهور شد.

مدل ابروهای زیبای سوپراستارهای زن (عکس)برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان