سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)
بدیهی است که سوپرمدل ها جزو زیباترین زنان روی زمین هستند، ولی در نهایت آنها هم با افرادی ازدواج می کنند که مانند بقیه از لحاظ ژنتیکی به اندازه آنها خوش شانس نبوده اند. بعضی از این سوپرمدل ها با ورزشکاران خوش تیپ و خوش قیافه ازدواج می کنند (مانند جیزل باندچن و تام بریدی) و بعضی از آنها با بازیگران مشهور دنیا می گردند (مانند لئوناردو دی کاپریو و بسیاری از سوپرمدل های زیبای دنیا که شمارشان از دستمان در رفته!) ولی بسیاری از آنها نیز با مردان معمولی که اصلاً اسمشان را هم نشنیده اید ازدواج می کنند یا نامزدند! در زیر چند نفر از زیباترین و مشهورترین سوپرمدل های دنیا (به خصوص فرشته های ویکتوریاز سیکرت) را نام برده ایم که با افراد معمولی و غیرمعروف آشنا شده و ازدواج کرده اند که به اندازه خودشان فوق العاده نیستند!

لیندسی الینگسون

لیندسی که برای برندهای مشهوری همچون ویکتوریاز سیکرت، شنل و کریستین دیور مدلینگ انجام داده، حالا با شان کلیتون نامزد کرده که یک آدم معمولی اهل اوهایو است. شان نمایندگی فروش تجهیزات پزشکی دارد و حالا نامزد خوش شانس این سوپرمدل 29 ساله است. شان اواخر سال گذشته، پس از 6 سال نامزدی، با دادن انگشتر الماس به لیندسی، به او پیشنهاد ازدواج داد.

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)

کارلی کلاس

کارلی که یکی از فرشته های ویکتوریاز سیکرت است در حال حاضر با جاش کوشنر 28 ساله، دانش آموخته دانشکده بیزنس هاروارد، نامزد است. این سوپرمدل 21 ساله در مهمانی پس از مراسم ویکتوریاز سیکرت در سال 2012 با کوشنر آشنا شد. کوشنر صاحب یک کمپانی است که روی شرکت های رسانه ای و تکنولوژیک سرمایه گذاری می کند. در هر صورت جاش کوشنر چندان معروف نیست و شاید چهره فوق العاده ای هم نداشته باشد، ولی ظاهراً فکر تجاری اش خوب می کند و جیب پرپولی دارد که توانسته با این سوپرمدل جذاب نامزد کند.

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)

لیلی دونالدسون

نامزد لیلی دونالدسون، ولادیمیر رستوین رویتفلد نام دارد که تاجر و متصدی آثار هنری است. البته مادر ولادیمیر قبلاً ادیتور مجله فرانسوی Vogue بوده و پدرخوانده نیز عکاس مشهور یعنی ماریو تستینو است. در هر صورت وی مرد نرمالی است که از دانشکده هنرهای سینمایی دانشگاه کالیفرنیای جنوبی فارغ التحصیل شده است. حالا این آقای خوش شانس با نگارخانه ها و گالری های معروف روی آثار هنری تجارت می کند و با سوپرمدل ویکتوریاز سیکرت نامزد است!

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)

کارولینا کورکووا

همسر کارولینا آرچی دروری نام دارد. وی تهیه کننده فیلم است و وقتی این دو در کیپ تاون آفریقای جنوبی بودند به کارولینا پیشنهاد ازدواج داد. او و همسرش کارولینا یک بار عکسشان روی جلد مجله Vogue چاپ شد و غیر از این آرچی را جای دیگری ندیده ایم. کارولینا، سوپرمدل 30 ساله اهل جمهوری چک است که از آرچی دروری، یک پسر 5 ساله به نام توبین دارد.

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)

کوکو روشا

کوکو روشا، سوپرمدل 25 ساله کانادایی است که در سن 22 سالگی با جیمز کونران ازدواج کرد. چیز زیادی در مورد جیمز نمی دانیم جز اینکه او مدیر برنامه کوکو است و قبل از آشنایی با او یک آدم معمولی بوده است. مراسم ازدواج رویایی این دو در یک قلعه فرانسوی زیبا را می توانید در یوتیوب ببینید.

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)

کندیس سوانپول

کندیس سوانپول، سوپرمدل 25 ساله ویکتوریاز سیکرت و یکی از زیباترین فرشته های ویکتوریاز سیکرت و جذابترین زن دنیا در سال 2014 به زعم مجله ماکسیم، از سن 18 سالگی با هرمان نیکولی نامزد است. کندیس در سال 2006 با این مدل برزیلی آشنا شد و از آن زمان تاکنون این دو باهمند. هرمان در برابر کندیس که یکی از پردرآمدترین و زیباترین سوپرمدل های دنیاست و روز به روز بر شهرت و ثروتش افزوده می شود، یک مدل مرد معمولی حساب می شود.

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)

آلساندرا آمبروزیو

این سوپرمدل برزیلی ویکتوریاز سیکرت نامزد جیمی مازور است که چیز زیادی راجع به او نمی دانیم جز اینکه پولدار است. ظاهراً مازور ثروتش را از کسب و کار فشن بدست آورده و به پردیس های دانشجویی، شلوار جین می فروشد. این دو در مراسم عروسی یکی از دوستان مشترکشان در ریو دو ژانیرو با هم آشنا شدند و دو سال بعد نامزد شدند. آلساندرا دو فرزند به نام های آنژا و نوآ دارد.

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)

جوآن اسمالز

جوآن در حال حاضر نامزد برنارد اسمیت است. برنارد کارآفرینی است که Modellounge NYC پایه گذاری کرد. او در کار نشر و بازاریابی نیز هست، ولی در کل بجز اینکه نامزد جوآن اسمالز، سوپرمدل مشهور دنیاست، شهرت خاصی ندارد.

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)

داوتزن کروس

داوتزن سوپرمدل 29 ساله ویکتوریاز سیکرت است که در سال 2009 با سانری جیمز، دی جی سیاهپوست، در آمستردام آشنا شد. البته سانری شاید در میان نامزدهای دیگر این لیست از همه معروف تر باشد، هر چه باشد او در توئیتر بیش از 140 هزار فالوئر دارد. داوتزن و سانری یک پسر دارند و منتظر به دنیا آمدن یک دختر کوچولو هستند.

سوپر مدل های جذاب با نامزدهای زشت (عکس)


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان