ما را دراینستاگرام دنبال کنید

رسوایی اخلاقی اولیویر ژیرو با دختر لخت! + عکس

رسوایی اخلاقی اولیویر ژیرو با دختر لخت! + عکس
 
اولیویر ژیرو ماه هاست که ازدواج کرده است.بعد از این رسوایی او از تمام هواداران همسرش خانواده اش و از همه ارسن ونگر سخت گیر معذرت خواسته است.
 
مدیر باشگاه ارسنال آرسن ونگر از حرکت بازیکن خود به شدت عصبانی شده و قول داده اقدامات انضباطی را در خصوص مهاجم خود بکار گیرد.اولیویر ژیرو چند ساعت قبل از برگزاری مسابقه با کریستال پالاس خانم سلیا کی را به هتل محل اقامت خود برده و با او عکس گرفته است.
 
اولیویر ژیرو مهاجم ارسنال که این روز ها از نظر فنی زیاد چنگی به دل نمی زند برای خود مشکلات جدیدی هم خلق کرده است.این مهاجم فرانسوی در روز 2 فبریه شب قبل از مسابقه با تیم کرستال پالاس به هتلی رفته و شب را با یک مدل معروف می گذراند.
 
 
همه چی مخفی باقی می ماند تا اینکه کی مدل معروف عکس های او را در ان شب در فضای مجازی پخش میکند و ابروی ژیرود فرانسوی را میبرد.
 
به گزارش ناز وب اولیویر ژیرو ماه هاست که ازدواج کرده است.بعد از این رسوایی او از تمام هواداران همسرش خانواده اش و از همه ارسن ونگر سخت گیر معذرت خواسته است.ولی به گفته ی ونگر مجازات شدید را اولیویر ژیرو باید تجربه کند تا درس عبرتی باشد برای دیگر هم تیمی هایش.
 
اولیویر ژیرو در کنار همسرش جنفیر
 
 
 
 

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
a