ما را دراینستاگرام دنبال کنید

عمل جراحی تومور بدن مهدی هاشمی + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
عمل جراحی تومور بدن مهدی هاشمی + عکس

زیر تیغ رفتن مهدی هاشمی بر اثر تومور در بدنش

 

 

 

سید وحید ابوالمعالی وکیل خانواده هاشمی از عمل جراحی خارج کردن یک غده مشکوک از شکم مهدی هاشمی خبر داد . به گزارش ناز وب وکیل خانواده هاشمی جزئیات بیماری مهدی هاشمی و دلیل مرخصی‌اش از زندان اوین را تشریح کرد.

 

 

وحید ابوالمعالی در مورد مرخصی مهدی هاشمی و علت بستری شدن موکلش در بیمارستان نیکان گفت: مهدی هاشمی مرخصی نگرفته است چرا که مسئله وی بسیار جدی‌تر است. پای مهدی هاشمی چند هفته پیش شکسته بود که آتل‌بندی شد و وی با عصا راه می‌رفت اما نیازی به مرخصی نداشت.

 

 

سید وحید ابوالعالی تصریح کرد مهدی هاشمی به علت درد های ناحیه شکم مورد آزمایشاتی قرار گرفته است که جواب نگران کننده آزمایشات سبب عمل جراحی وی شد وی در ادامه عنوان نمود : مدتی پیش به دلیل بیماری یکسری آزمایشاتی از مهدی هاشمی انجام شد که پس از مشخص‌شدن جواب آزمایش معلوم شد که بیماری وی بسیار جدی است.

 

 

سید وحید ابوالمعالی گفت: پس از مشخص شدن حاد بودن بیماری، هاشمی به شیوه آندوسکوپی تحت معاینه قرار گرفت که در این معاینه مشخص شد غده مشکوکی در بدن وی وجود دارد.

 

 

مهدی هاشمی 24ساعت قبل، تحت عمل جراحی و بیهوشی کامل قرارگرفت و غده از بدنش خارج شد.وکیل فرزند آیت الله هاشمی گفت: موکل من درحال حاضر برای آزمایش پاتولوژی به مرکز درمانی اعزام شده و طی امروز یا فردا نتیجه آزمایش پاتولوژی مشخص می‌شود.

 

 

وی در پایان تصریح کرد: مهدی هاشمی اکنون در یکی از بیمارستانهای تهران تحت مراقبت ماموران انتظامی بستری است.وی از حضور اعضای خانواده هاشمی در بیمارستان نیکان خبر داد و گفت: در تمامی این دیدارها ماموران زندان نیز حضور دارند و یکی از ماموران ویژه زندان اصلا اتاق را ترک نمی کند. حتی آیت الله هاشمی که دیروز نگران بیماری فرزندش بود و برای ملاقات آمد، با حضور همین مامور ویژه با او گفت وگو کرد.برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان