عزای عمومی در کاشان بخاطر فاطمه معتمد آریا (عکس)

عزای عمومی در کاشان بخاطر فاطمه معتمد آریا (عکس)

جزئیات و ماجرای یک روز عزای عمومی بخاطر فاطمه معتمد آریا به گفته امام جمعه کاشان …. در ادامه همین بخش خبری نازوب بخوانید.

 

نگران نباشید نه سیل آمده و نه زلزله و نه با مرگ عالم و عارفی به اسلام صدمه ای وارد شده و نه داعش بمب گزاری کرده است.عزای عمومی برای ورود خانم فاطمه معتمد آریا به شهر کاشان است به قصد تماشا و نقد یک فیلم .

 

 
امام جمعه کاشان در واکنش به حضور معتمد آریا در کاشان : به استاندار استان اصفهان گفتم به این فکر می کنم تا برای مصیبت بزرگ روز گذشته در کاشان، روز جمعه را در کاشان عزای عمومی اعلام کنم که در یک شهر مذهبی کهن سال ۷ هزار ساله با آن همه سوابق روشن و وجود فقها و صالحان و اولیاء و متقین و مردم به این خوبی، جواب خانواده شهدا را چه بدهیم.

 

 
اظهار تأسف طلبه انذار دهنده
 
بعد از تأیید مقام علمی سید حسن خمینی توسط بسیاری از فحول علمی و مراجع حوزه علمیه قم نظیر آقایان شبیری زنجانی ، جوادی آملی ، راستی کاشانی ، محفوظی و …شورای نگهبان با معیاری ناشناخته، حکم به عدم صلاحیت ایشان دادند. داشتم با این مساله کنار می آمدم که ناگهان خبری شوک آور در فضای مجازی پیچید .

 

 
امام جمعه کاشان در کاشان اعلام عزای عمومی کرده است.
 
نگران نباشید نه سیل آمده و نه زلزله و نه با مرگ عالم و عارفی به اسلام ثلمه ای وارد شده و نه داعش بمب گزاری کرده است.

 

عزای عمومی برای ورود خانم فاطمه معتمد آریا به شهر کاشان است به قصد تماشا و نقد یک فیلم .

 

 
از صبح زود دارم فکر می کنم که ارگانهای مختلف تمهیدات لازم را بیندیشند تا در مسیر برگشت خانم معتمد آریا ، در شهرهایی که وی از آن ها عبور می کند ، عزای عمومی اعلام شود بالاخره مردم توقع دارند……

 

 

عزای عمومی در کاشان بخاطر فاطمه معتمد آریا (عکس)

 

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله عبدالنبی نمازی در جلسه تفسیر قرآن کریم با ابراز تأسف شدید از حادثه شب گذشته در این شهرستان اظهار کرد: من همواره در طول سال‌های حضور در کاشان از مسئولان شهر و نظام حمایت کرده و می‌کنم و اگر جایی گلایه وجود داشته تذکر می‌دادم اما از طرح آن در اجتماعات، سخنرانی‌ها و خطبه‌های در قالب تذکرهای عمومی پرهیز می‌کردم ولی در روز گذشته واقعه تلخی در کاشان اتفاق افتاد که ذائقه حزب‌الهی‌ها را تلخ کرد و غصه خوردم که مگر در این شهر حساب و کتاب وجود ندارد.

 

وی با اشاره به دعوت از هنرپیشه زن  به کاشان بیان کرد: چگونه یک نفر که سمتی هم ندارد در گوشه نهادی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تهران درخواست اعزام هنرپیشه‌ای که – دارای وضعیت مناسبی نیست – به کاشان بدهد.

 

امام جمعه کاشان با تأکید براینکه پس از تذکر به ما اعلام شد که این حضور منتفی شده است، گفت: شنبه‌شب در شورای فرهنگ عمومی شهرستان کاشان با حضور مسئولان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر نهادهای این شهرستان عنوان شد که این حضور منتفی است.

 

نمازی تصریح کرد: پس از این جریان دیروز عصر مطلع شدم که این خانم بازیگر به همراه گروه محافظ وارد کاشان شده است.

 

وی عنوان کرد: آنچنان وضعیت ظاهری وی بد بوده که گویا هنگام ورود وی به خیابان تمهیداتی فراهم می‌کنند تا کسی وی را با آن وضعیت نبیند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مشایعت این بازیگر زن توسط برخی افراد به داخل سالن خاطرنشان کرد: متأسفانه برخی مسئولان نهادهای مسئول این توجیه را داشتند که چون ایشان مجوز دارد کسی مزاحم او نشود.

 

نمازی با اشاره به حضور برخی خانم‌های چادری که از قبل به مکان مراسم رفته بودند، یادآور شد: برخی مأموران کسانی که ظاهر اسلامی داشتند را از آنجا بیرون می‌کنند و حتی برخورد ناشایست با برخی بانوان محجبه صورت می‌گیرد حتی یکی از بانوان که مجبور به ترک سالن شده، آسیب دیده است.

 

وی در خصوص عدم شرکت در شورای اداری امروز شهرستان اضافه کرد: من در این شورا شرکت نکردم تا آنکه استاندار اصفهان بعد از جلسه به دفترم آمد. من از ایشان گلایه کردم و گفتم که این سرزمین با خون هزاران شهید استوار است و اما این چه کاری است که آقایان انجام داده‌اند.

 

امام جمعه کاشان با اشاره به مطالبه جدی از استاندار در مورد این حادثه تلخ تأکید کرد: حتماً این حادثه باید مورد رسیدگی قرار گیرد و مأموران دولتی که در این قضیه و در آسیب رساندن و ضرب و شتم دخالت داشتند باید تحویل دستگاه قضایی شده و بر طبق قانون به آنها برخورد شود.

 

وی خاطرنشان کرد: اگر کسانی دیگر این رفتار را انجام می‌دادند زیاد توقعی نبود اما به هیچ عنوان دخالت کارمندان و مسئولان؛ این‌هایی که به برکت خون شهدا بر این میز و صندلی‌ها تکیه زده‌اند در این قضیه پذیرفته نیست که استاندار اصفهان در این خصوص به من قول داد.

 

نمازی به اشاره تصمیمش مبنی بر اعلام عزای عمومی در روز جمعه در کاشان عنوان کرد: چنین اتفاقاتی در چنین شهری مصیبت بزرگی است در این شهر مذهبی کهنسال، با این همه سوابق روشن صلحا و متقین و برخوردار از مردم متدین و بهره‌مند از خانواده‌های شهدا چه جوابی خواهیم داشت.

 

امام جمعه کاشان تأکید کرد:‌ به مسئولان شهرستان اعلام شد با جدیت و قوت وارد عمل شده و تمام افرادی که در اهانت به متدینین و خانم‌های محجبه نقش داشتند باید مجازات شوند.

 

وی تصریح کرد: همگان چه آنهایی که در تهران، اصفهان و چه در شهرستان (کاشان) هستند بدانند کاشان به دلیل جایگاهی که در تشیع در طول تاریخ داشته تحمل برگزاری مجالس لهو و لعب را ندارد.

 

 
پوستر فیلم «یحیی سکوت نکرد»: (طراح پوستر: پدرام حربی)

 

عزای عمومی در کاشان بخاطر فاطمه معتمد آریا (عکس)

 
پوستر بین المللی فیلم «یحیی سکوت نکرد»

 

مطالب مرتبط

 

تیپ جالب و دیدنی فاطمه معتمد آریا در ونیز + تصاویر

عکس های جنجالی رامبد جوان و فاطمه معتمد آریا

پرتره جهانی و دیدنی فاطمه معتمد آریا در سازمان ملل (عکس)

بوسیدن فاطمه معتمدآریا توسط مجری مرد !+ عکس


بیوگرافی هنرمندان