عروسی که به روش عجیبی خود را لاغر کرد ! عکس

عروسی که به روش عجیبی خود را لاغر کرد ! عکس

عروسی که برای لاغر شدن از جدید و عجیب ترین روش کاهش وزن استفاده کرد! این ماجرای جالب را در بخش مطالب خواندنی نازوب دنبال کنید.

 

 

یک عروس دارای اضافه وزن زیاد پیش از برگزاری دومین مراسم ازدواجش، با استفاده از روش هیپنوتیزمی نیمی از وزن خود را کم کرد. او با این هیپنوتیزم فکر می کرد که تحت عمل جراحی حلقه گذاری معده قرار گرفته است.

 

به گزارش نازوب یک عروس دارای اضافه وزن زیاد پیش از برگزاری دومین مراسم ازدواجش، با استفاده از روش هیپنوتیزمی نیمی از وزن خود را کم کرد. او با این هیپنوتیزم فکر می کرد که تحت عمل جراحی حلقه گذاری معده قرار گرفته است. 

 

 

عروسی که به روش عجیبی خود را لاغر کرد ! عکس

 

ماجرا ازن قرار بود که خانم سارا پرایس 33 ساله اهل کارپیلی زمانیکه 127 کیلو وزن داشت در یک مراسم عروسی مشترک و همزمان با خواهرش در قبرس ازدواج کرد، او و خواهرش آماندا مراسم عروسی خود را در یک روز برگزار کردند.و همین سبب شد عروس ماجرای ما به خودش بیاید.

 

 

عروسی که به روش عجیبی خود را لاغر کرد ! عکس

 

عروس خانم 127 کیلویی در مراسم ازدواجش پس از دیدن تفاوت زیاد بین هیکل خود و خواهرش احساس شرمندگی کرد و تصمیم به لاغر شدن گرفت. ولی به گزارش ناز وب یک دهه گذشت تا او توانست بر اضافه وزن خود فائق شود و در جولای سال گذشته با دومین همسرش باکاهش وزن چشمگیر و وزن مناسب 58 کیلو ازدواج کرد. تصمیم جدی کاهش وزن سارا از شب سال نو 2009 شروع شد،زمانی که دوستان عروس خانم با چشمانی خیره شده و متجب به هیکل بزرگ او نگاه میکردند در حالیکه سارا خانم در لباسی به شکل فرشته در جشن ظاهر شد و از همیشه نیز چاق تر شده بود. سارا با مشاهده شوکه شدن دوستانش در جشن، بسیار آزرده خاطر شد.

 

آن شب وی یک تصمیم جدی برای زندگی اش گرفت. او می گوید:”من می دانم که اکثر عروس ها پیش از مراسم جشن سعی می کنند چند کیلو لاغرتر کنند تا لباس برای آنها برازنده تر شود ولی من آنچنان پیش از مراسم استرس داشتم که مدام به نزدیک ترین قنادی می رفتم. یادم می آید که حتی در روز پرو لباس، انواع کیک ، کاکائو و… از سر راهم به منزل خریدم.”

 

 

عروسی که به روش عجیبی خود را لاغر کرد ! عکس

 

سارا به نامزدش لی هارت که اکنون 41 سال دارد گفت که قصد دارد پس از مراسم عروسی رژیم بگیرد.ولی هر بار نمی توانست پایبند هیچگونه باشگاه ورزشی و رژیم غذایی بماند. خواهر بزرگ او آماندا که اکنون 38 سال دارد دیگر از تشویق و پیگیری او برای کاهش وزن خسته شده بود. سارا می گوید:”من آماده شنیدن نصیحت نبودم. آماندا تنها کسی بود که می توانست به من بگوید که لازم است وزن کم کنم، ولی من گوش نمی دادم. از آنجا که آماندا نیز نامزد کرده و قصد ازدواج داشت ، این دو خواهر تصمیم گرفتند مراسم خود را در یک روز برگزار کرده تا هزینه کمتری داشته باشد. ولی سارا به خود اجازه نمی داد به این حقیقت فکر کند که در کنار خواهر بسیار لاغرترش چه شکلی می تواند پیدا کند.

 

عروسی که به روش عجیبی خود را لاغر کرد ! عکس

 

روز عروسی فرا رسید و عروس خانم چاق از گزند شوخیها و طعنه های مهمانان در امان نماند! به گزارش نازوب در روز ازدواج شوخی های متعددی در این مورد با وی شد و نظرات ظالمانه افراد را می شنید ولی  وی آن روز سعی کرد همه را نشنیده گرفته و تنها به همسرش و خوشبختی با وی فکر کند. خانم سارا و همسرش لی در سالهای پس از ازدواج صاحب دو فرزند به نام هریسون 8 ساله و مارشال 7 ساله شدند، این خانواده به دلیل شغل لی که مهندس بود به فرانسه نقل مکان کرده و دوباره در دسامبر سال 2009 برای کریسمس به زادگاهشان بازگشتند و در جشن شب عید بود که دوستان و اقوام، او را بعد از مدت ها با چاقی بسیار بیش از حد مشاهده کرده و تعجب آنها کاملا از چشمانشان خوانده می شد.

 

سارا که به خاطر برخورد اطرافیانش دلگیر شده بود پس از بازگشت به فرانسه سعی کرد تصمیم کاهش وزن را با جدیت پیگیری کند تا آنکه با روش هیپنوتیزم درمانی آشنا شد که در آن به نوعی مغز فریب خورده و فرد تصور می کند معده اش حلقه گذاری شده است (کوچک کردن معده با حلقه) در نتیجه نمی تواند زیاد بخورد. او برای انجام این روش درمانی با فرزندانش به اسپانیا سفر کرد و باید با قدرت تجسم و تصویرسازی شکم بسیار بزرگ خود را همانند یک توپ گلف تصور می کرد و طبق آن غذا می خورد. سارا با استفاده از این روش جدید و جالب در طی مدت یک سال توانست وزن بسیار زیادی کم کند، او شروع به خوردن ماست و سالاد کرد به گونه ای که گویی واقعا تحت عمل جراحی معده قرار گرفته بود. به گزارش نازوب رژیم غذایی سارا تنها حاوی مرغ و سبزیجات بود و چهار بار در هفته به باشگاه ورزشی می رفت. تا جایی که برای اولین بار در طول سال های بزرگسالی توانست لباس های خواهرش آماندا را قرض گرفته و بپوشد.

 

ولی همزمان با کاهش وزن ، سارا از درون نیز تغییر کرده بود و زندگی مشترک آنها متزلزل شده و در نتیجه در آوریل سال 2012 از لی جدا شد، گرچه وی هنوز به عنوان پدر بچه ها در زندگی آنها حضور دارد. در اواخر آن سال وی با چند تن از دوستان دوران مدرسه اش به صورت اتفاقی برخورد کرد ، آنها دوستی به نام ادام پرایس 26 ساله داشتند و کم کم از طریق آنها بیشتر با او آشنا شد .سارای 41 ساله عاشق همسر جدیدش که تنها 26 سال سن داشت شد و در نهایت در جولای 2015 با وی ازدواج کرد ولی این بار ظاهر او کاملا با ازدواج قبلی او تفاوت داشت.

 

مطالب مرتبط خواندنی

 

رژیم لاغری 6 هفته ای برای عروس خانم ها

جالب ترین انگیزه این زن بد هیکل برای لاغر شدن = (عکس)!

اندام باورنکردنی زن 220 کیلویی بعد از لاغر کردن (عکس)

دختر چاقی که عروس جذاب و رویایی شد (عکس)

لاغر شدن به سبک لاستیکی!!

ماجرای مرگ این نو عروس با قرص لاغری!

علت لاغر کردن این خانم را شما می دانید؟!! + (عکس)

دخترانی که میخواهند برای عروسی شان لاغر شوند

اندام لاغر و زیبای این خانم پس از 12 بار حاملگی ! + (عکس)

روش های بسیار سریع و موثر برای لاغر شدن


راهنمای اقامت و مهاجرت
بیوگرافی هنرمندان