یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
 یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
laghari

قتل زنان در تهران و تعقیب پلیس درپی قاتلان

مجموعه : اخبار
قتل زنان در تهران و تعقیب پلیس درپی قاتلان

 

در ادامه تيمي از ماموران راهي محل جنايت شده اما هيچ ردي از دختر جوان به دست نيامد. تحقيقات نشان مي‌داد متهم به قتل پس از قتل مرد جوان از محل متواري شده است. در حال حاضر پرونده اين دو جنايت براي شناسايي قاتلان فراري در اختيار تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي قرار گرفته است

 

كارآگاهان پليس آگاهي پايتخت تحقيقات جنايي براي شناسايي و دستگيري دو زن قاتل را آغاز كردند. قاتلان فراري در جنايت‌هاي جداگانه در تهران دو مرد را به قتل رسانده‌اند.

در نخستين جنايت، پنجم خردادماه امسال ماموران پليس آگاهي از قتل مرد جواني در خيابان ري باخبر شدند.

در ادامه تيمي از كارآگاهان همراه قاضي سپيدنامه، بازپرس جنايي تهران در محل جنايت حاضر شدند. در بررسي‌هاي اوليه مشخص شد مقتول بر اثر اصابت ضربه چاقو به گردنش و خونريزي شديد جان خود را از دست داده است.

پس از تحقيقات مقدماتي جسد به پزشكي قانوني منتقل شد و تيمي از ماموران، تحقيقات براي كشف راز قتل را آغاز كردند.

در بررسي‌هاي اوليه همسر مقتول گفت: چندي قبل زن تنهايي به نام نرگس طبقه بالاي خانه ما را اجاره كرد. مدتي بعد همسرم متوجه شد كه او به مواد مخدر اعتياد دارد و به همين دليل افراد غريبه به خانه‌اش رفت و آمد دارند. امروز ظهر همسرم براي تعمير كولر به پشت بام رفت كه پس از دقايقي متوجه صداي فرياد او از داخل حياط شدم. همسرم از ناحيه گردن دچار خونريزي شده بود و نرگس در حالي كه كاردي در دست داشت از خانه فرار كرد. شوهرم چند قدمي را به تعقيب او پرداخت اما در ميان راه به علت خونريزي شديد روي زمين افتاد.

قتل مرد جوان از سوي دختر معتاد
دومين جنايت ساعت پنج عصر 19 مردادماه به ماموران اعلام شد. پس از اعلام مرگ مرموز مرد جواني از سوي پزشكان يكي از بيمارستان‌هاي تهران به بازپرس «جمشيدي»، تحقيقات در اين زمينه آغاز شد. تحقيقات اوليه نشان داد قرباني سه روز قبل به خانه دختر مورد علاقه‌اش در غرب تهران رفته بود و در آنجا همراه وي شيشه مصرف كرده‌اند و ساعتي بعد در پي اختلافي كه بين آنان به وجود آمده، دختر جوان با چاقو به سوي رضا حمله‌ور شده و پس از زخمي كردن وي خانه را ترك كرده است.

يكي از ساكنان ساختمان محل جنايت كه متوجه ناله‌هاي مقتول شده بود او را به بيمارستان رسانده بود. او در جريان تحقيقات گفت: مرد جوان چند‌ماه بود كه به خانه اين دختر كه با مادرش زندگي مي‌كرد رفت و آمد مرموزي داشت تا اينكه روز حادثه صداي درگيري آنان را شنيدم و دقايقي بعد سر و صدايشان آرام شد و صداي قدم‌هاي تند كسي كه پله‌ها را به سرعت پايين مي‌رفت شنيدم، از روي كنجكاوي بيرون آمدم و ديدم دختر همسايه به سرعت از ساختمان خارج شد و در آپارتمان‌شان باز است، بالا رفتم و با پيكر نيمه جان مرد جوان رو به رو شدم. با كمك يكي از همسايه‌ها داخل رفتيم و وي را به بيمارستان رسانديم.

در ادامه تيمي از ماموران راهي محل جنايت شده اما هيچ ردي از دختر جوان به دست نيامد. تحقيقات نشان مي‌داد متهم به قتل پس از قتل مرد جوان از محل متواري شده است. در حال حاضر پرونده اين دو جنايت براي شناسايي قاتلان فراري در اختيار تيمي از كارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي قرار گرفته است.
اخبار حوادث – اعتماد


بیوگرافی هنرمندان